Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ma fac taximentrist in Moscova! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/90317-fac-taximentrist-moscova.html)

M_Flow 11-09-08 21:19

Ma fac taximentrist in Moscova!
 
5 Attachment(s)
nu cred ca mai are rost sa intrebati din moment ce ati vazut pozele...

laur200445 11-09-08 21:28

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
Si eu:)))))))))

dragos002 11-09-08 21:40

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
Ma intreb ce salariu au soferi :))

22VIN 12-09-08 09:22

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
care ia bilete de avion?:)))
facultatea poate sa mai astepte, ca nu pleaca nicaieri:)))

viruszatu1 12-09-08 11:15

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
Quote:

Originally Posted by dragos002 (Post 1747424)
Ma intreb ce salariu au soferi :))

eu ma intreb ce tarif au..:rolleyes2

radu.3 12-09-08 21:50

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
Probabil o fi ceva firma mai luxoasa, cu tarif de 10 ori mai mare...Oricum, n-as refuza :))

dragos1989 12-09-08 22:46

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
as lucra si gratis acolo,esti nebun,ce salariu vrei?:))

FLAME 13-09-08 13:45

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
gata!plec in rusia si ma angajez ca taximetrist :))

synu 15-09-08 22:13

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
foarte tare idea cu taxi-urile , cred ca au destui clienti la asemeneaa masini.....dar probabil si tariful e pe masura masinilor!

dexter_20 16-09-08 14:24

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
Ma intreb cat o fi asigurarea pentru flota de masini.

DoDo NSL 17-09-08 13:12

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
tarife pe masura ... probabil aceste taxi`uri stau prin fata unui hotel de lux ... si isi duc clientii pana la aeroport si`napoi ...

canon 09-10-08 21:05

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
cineva a zis ca ar lucra gratis :)))))))tin sa mentionez ca si eu tot pe gratis as lucra numai pt a conduce o asemenea masina=))))

apache 04-11-08 22:42

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
mda...sa spunem ca tariful pentru a te plimba cu o asemenea masina ar fi de 10 ori mai mare....si tot nu s-ar acoperii pretul masinii dupa 1 milion de km...

daca ar fii masinile unui hotel nu ar mai avea acele semne de taximetrie pe ele...ar avea numele hotelului mai degraba

L4uR 05-11-08 08:19

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
vaaaaiii.....=p~....accepta si oameni care deschid usa?:))

DiavoLLo 07-11-08 21:41

Re: Ma fac taximentrist in Moscova!
 
superbe....ca taximetrist va zic ca oricat de mare ar fi tariful cum zicea cineva...nu ar reusi sa scoata profit decat dupa un an si ceva......


All times are GMT +2. The time now is 06:48.

- Copyright 2026 4Tuning