Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Tetsu GTR - Ciudatenia de la SEMA (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/90274-tetsu-gtr-ciudatenia-sema.html)

boy_wonder 11-09-08 16:30

Tetsu GTR - Ciudatenia de la SEMA
 
1 Attachment(s)
Pentru cei mai multi dintre noi, SEMA este un loc in care tuneri de top sau nu isi prezinta ultimele creatii. Insa, ca aproape orice eveniment auto, si SEMA are o parte intunecata reprezentata de kitsch-uri sau kit-uri prea extreme pentru modelul de baza. La editia din 2008, aceasta parte intunecata va fi condusa cu siguranta de un anumit Tetsu GTR care are la baza, din pacate, un Bentley Continental GT.

Nefericita creatie poarta semnatura ASI si prezinta un wide-body kit din fibra de carbon care face ca pana si kit-ul de la ASMA sa arate finut si elegant. Pe langa paintjob-ul in doua culori, Tetsu GTR mai beneficiaza de o grila frontala enorma, praguri laterale, eleron "GT-style" si jante pe 22 inci. O combinatie total nereusita. Insa tot raul spre bine: doar 29 de bucati vor fi disponibile (puteau sa faca si mai putine), fiecare beneficiind de 800 cai putere.

norbi_bidi 11-09-08 16:43

Re: Tetsu GTR - Ciudatenia de la SEMA
 
nu arata deloc bine :) dar imi place cati cp are :D

allexutzzu 11-09-08 16:47

Re: Tetsu GTR - Ciudatenia de la SEMA
 
waw!! :shock: e bestiala! iar in privinta puterii...no comment!

UNLORD 11-09-08 16:48

Re: Tetsu GTR - Ciudatenia de la SEMA
 
Asta merge parcat in fata unui pagode din Strehaia.

Todor 11-09-08 16:49

Re: Tetsu GTR - Ciudatenia de la SEMA
 
nu mi se pare ca arata chiar asa de rau desi combinatia de culori si floricelele acelea nu se prea potrivesc si din cate vad, iar si-au facut prezenta ledurile in bara fata:|..aiurea

Grigoras Cristian 11-09-08 16:49

Re: Tetsu GTR - Ciudatenia de la SEMA
 
daca nu puneau proiectoarele cu leduri era super.
oricum
le'a dat nemtilor un shut;)

ady` 11-09-08 17:20

Re: Tetsu GTR - Ciudatenia de la SEMA
 
e muci...cu el stock faci impresie..cu asta mai mult arati a taran :| a cocalar care isi "tuneaza" masina din vitan. Jentile sunt oarecum ok...restu...face de ras marca. In locu celor de la Bentley ii dadeam in judecata pt. ca strica imaginea masinii cu porcaria asta

Sonny 11-09-08 17:26

Re: Tetsu GTR - Ciudatenia de la SEMA
 
Foarte aiurea vopsita capota. In rest arata impecabil.

purity 11-09-08 17:33

Re: Tetsu GTR - Ciudatenia de la SEMA
 
masina pare cat de cat ok.. iar la putere ... f bn:D .. dar vad k toti nu puteti sa vedeti ledurile alea.... dc?:)

laur3atu 11-09-08 17:34

Re: Tetsu GTR - Ciudatenia de la SEMA
 
La valuarea voastra nici nu ati iesii cu unu dasta pe strada va faceti firma de ras sa nu va cumparati tineti-va banii in buzunar !!!offf masina asta orice i-ai face tot criminala ramane cu exceptia ledurilor din bara gen "taxiuri tunate".

mitza mtb 11-09-08 17:41

Re: Tetsu GTR - Ciudatenia de la SEMA
 
Imi place la nebunieeeee!!!!daca nu erau florile alea pe capota masina era chiar....perfecta.....:D:D:D:lol:

SyDemon 11-09-08 17:59

Re: Tetsu GTR - Ciudatenia de la SEMA
 
:rolleyes2Mah mie''mi place. Doar ca m''as fi abtinut de la florile alea sau ce mama naibii sunt p capota. In rest super tare ... nu vad care''í problema in fond .. oi fi eu mai orb deh

Undying_Renault 11-09-08 18:41

Re: Tetsu GTR - Ciudatenia de la SEMA
 
Bai kitul e misto... da pe alta masina.. asta e un bentley... nu e o masina pe care o vezi in "fast and the furious" cu neoane pe dedesubt facand drifturi in canioane... e o masina de conaisseur... asta e problema.. kitul chiar nu e rau(ledurile fac exceptie.. din pacate la noi au devenit un kitch)... dar nu e pentru masina

AAAAK 11-09-08 19:07

Re: Tetsu GTR - Ciudatenia de la SEMA
 
dak nu era botul asta imens si desenul ala aiurea era ok :)

Al3xPuma 11-09-08 19:21

Re: Tetsu GTR - Ciudatenia de la SEMA
 
Quote:

Originally Posted by Undying_Renault (Post 1747059)
Bai kitul e misto... da pe alta masina.. asta e un bentley... nu e o masina pe care o vezi in "fast and the furious" cu neoane pe dedesubt facand drifturi in canioane... e o masina de conaisseur... asta e problema.. kitul chiar nu e rau(ledurile fac exceptie.. din pacate la noi au devenit un kitch)... dar nu e pentru masina

Dap aceeasi parere am si eu ... acum daca AI BANI sa iei masina cu parerea facem toti impresie ... iti iei masina si revopsesti capota si marginea aia de la grila ... cu negru ... si gata rezolvi .. si ar arata belea rau de tot ... in rest SUPER ...


All times are GMT +2. The time now is 18:51.

- Copyright 2024 4Tuning