![]() |
Machete in lucru - strada
4 Attachment(s)
masina este un mini cooper
scala:1/24 manufacture:Maisto ps:tot ce e pe ea acum este facut de blue_macca Planuri pentru viitor : 1:un eleron micut 2:reconditionare interior 3:2 subwofare functionale 4:neoane si alte lumini 5:tuburi de nos 6:reconditionare spoilare 7:un posibil lsd la usa din stanga 8:lcd in tetiere 9:vopsire(negru+portocaliu)(sau alte culori) (multumiri:BLUE_MACCA) |
Re: Macheta in lucru:STRADA
hai ca se poate :-P
bafta la proiect ;) |
Re: Macheta in lucru:STRADA
ms ms iti urez la fel
|
Re: Macheta in lucru:STRADA
2 Attachment(s)
ce am mai facut in astazi la masina am acoperit golul din spate cu un plastic pe care am lipit un material textil si 2 bolxe si in curad voi pune un stiker mic
spunetimi dak este mai bine cu eleron sau fara eleron ps scuzati claritatea celor 2 poze revin maine cu mai multe poze facute la lumina naturala |
Re: Macheta in lucru:STRADA
Quote:
|
Re: Macheta in lucru:STRADA
pai nu e facut de mine ci de blue macca si nu stiu cu este facut dar til voi arata daca ma lasa blue
|
Re: Macheta in lucru:STRADA
Quote:
tot asa |
Re: Macheta in lucru:STRADA
1 Attachment(s)
cum vam spus uitati poza pusa pe lumina am lipit si un "sticker" din aluminiu vopsit pe care scrie roadstar
|
Re: Macheta in lucru:STRADA
Quote:
|
Re: Macheta in lucru:STRADA
8 Attachment(s)
am facut spoilare din poxilina la macheta acum este la loc sigur pentru a se intari poxilina astept comentari de la voi pareri bune si obiectii
ps sa ma scuze moderatori pentru pozele multe |
Re: Macheta in lucru:STRADA
ar fii mai frumoasa fara difuzoarele alea in spate (sau macar acoperale mai bine sa nu iasa plasticele castilor si ar iesi perfect)
|
Re: Macheta in lucru:STRADA
pai am sa ma mai gandesc in privinta difuzoarelor
|
Re: Macheta in lucru:STRADA
sa vedem ce-o sa iasa
trebuie sa te chinui la finisat iti dau un sfat-dupa ce ai pus poxilina finiseaz-o imediat iti va fi mai greu sa o finisezi dupa ce e intarita un proiect indraznet dealtfel |
Re: Macheta in lucru:STRADA
mie mi se pare ca se finiseaza usor ca as dor isa dau si cu chit auto peste dar oricum mersi pentru sfat o sa il aplic cand foi face roffscopul
|
Re: Macheta in lucru:STRADA
cu placere:D
da,si cica se finiseaza cu chit auto[eu acum am terminat barile si trebuie sa le finisez,deci nu stiu care e treaba] insa,cineva mi-a spus ca foloseste numai chit auto,il aplica pe straturi si iese mult mai bine:shock: voi incerca si eu la urmatorul proiect:twisted: |
| All times are GMT +2. The time now is 11:39. |
- Copyright 2026 4Tuning