![]() |
M5 pe motorina :))
http://bmw.masini.ro/anunturi-second-hand,BMW,33081.htm
BMW M5 (vânzare) An fabricatie : 1991 Kilometri parcursi : 160.000 Km Capacitate cilindrica : 2400 cc Putere : 85 kW (114 CP) Tip carburant : motorină Consum mediu : 8.0 litri/100 km Tip transmisie : 5 viteze manuala Culoare : alba |
e genial...
am mai vazut la Siab un grupuletz de oameni care se pricepeau super bine la mashini(blowwind stie :lol: )se uita la un seria 5...normal si zice asta e M5 si m-am dus langa el si i-am zis vezi ca M5 e mai incolo si se uita la mine...si zice auzi pushtiu vezi ca asta e M5 ca are xenoane...ma muream de ras... :lol: :lol: :lol: Putere : 85 kW (114 CP) o fi M5 de 14 cai putere daca proprietaru zice...da sigur sigla M o are lipita pe portbagaj cu picatura :wink: |
tare asa ... si daca ai trabant si-i pui instalatie de xenon e M :))
doar m5 are xenon ... tare omu ... da daca te uiti pe sait-uri cu vanzari masini mai vezi: climatronic sau dublu climatronic ... si de fapt e aer conditionat simplu ... 4 geamuri electrice, iar la cele din spate se vede maneru, cauciucuri noi si cand vezi masina sunt duse ... etc :) |
yo zic sa facem un site : cu toti tampitii care abereaza la vanzari auto :lol:
|
pai da... k dk sar face topic la fiecare anunt tampit gasit p net, sar umple siteul :)
|
oricum ideea e ca omu scrie cat mai multe pentru a atrage cumparatorul. daca cumparatorul vede multe optiuni sau eu stiu ce in anunt, suna sau chiar se intalneste cu vanzatorul, iar din cate stiu eu ... e mai usor sa-i vinzi ceva cuiva la o discutie face-to-face.
e si asta o \"smecherie\" |
mah nu zic nu si yo am facut destea dar asa nu
pa asa o sa pun si yo mane intru pe 5 siteuri cu vanzari auto si pun de pe fiecare site cate 10 masini da pt fiecare masina fac topic nou las-o draq mane |
datzii un sms sa isi bage mintziiile`n cap
|
as
M5 cu 114 CP :D M5 diesel?? :D cred ca masina este unicat. Eh uite asa isi fac unii rost de bonusuri de la Orange
|
radeti voi degeaba. dak nu va pricepeti la m-uri nu contraziceti omul
are dreptate, pentru ca eu i-am vandut-o i-am dat-o la schimb pe 2 scutere cu combustibil pe baza pe apa (de ploaie ), un tractor agricol in 6 roti ( doua axe pe puntea spate, ca era stil limuzina, avea 18 locuri ) si un autocar cu 2 locuri, cabrio ( cu lambo dors ) :wink: |
| All times are GMT +2. The time now is 18:08. |
- Copyright 2026 4Tuning