Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   M5 pe motorina :)) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/9009-m5-motorina.html)

sil4tuning 20-10-05 08:32

M5 pe motorina :))
 
http://bmw.masini.ro/anunturi-second-hand,BMW,33081.htm
BMW M5 (vânzare)
An fabricatie : 1991
Kilometri parcursi : 160.000 Km
Capacitate cilindrica : 2400 cc
Putere : 85 kW (114 CP)
Tip carburant : motorină
Consum mediu : 8.0 litri/100 km
Tip transmisie : 5 viteze manuala
Culoare : alba

orlando 20-10-05 11:33

e genial...
am mai vazut la Siab un grupuletz de oameni care se pricepeau super bine la mashini(blowwind stie :lol: )se uita la un seria 5...normal si zice asta e M5 si m-am dus langa el si i-am zis vezi ca M5 e mai incolo si se uita la mine...si zice auzi pushtiu vezi ca asta e M5 ca are xenoane...ma muream de ras... :lol: :lol: :lol:
Putere : 85 kW (114 CP) o fi M5 de 14 cai putere daca proprietaru zice...da sigur sigla M o are lipita pe portbagaj cu picatura :wink:

steaua23 20-10-05 16:07

tare asa ... si daca ai trabant si-i pui instalatie de xenon e M :))
doar m5 are xenon ...
tare omu ... da daca te uiti pe sait-uri cu vanzari masini mai vezi:
climatronic sau dublu climatronic ... si de fapt e aer conditionat simplu ... 4 geamuri electrice, iar la cele din spate se vede maneru, cauciucuri noi si cand vezi masina sunt duse ... etc :)

Mustang 20-10-05 17:00

yo zic sa facem un site : cu toti tampitii care abereaza la vanzari auto :lol:

SpeedeR 20-10-05 18:30

pai da... k dk sar face topic la fiecare anunt tampit gasit p net, sar umple siteul :)

steaua23 20-10-05 18:38

oricum ideea e ca omu scrie cat mai multe pentru a atrage cumparatorul. daca cumparatorul vede multe optiuni sau eu stiu ce in anunt, suna sau chiar se intalneste cu vanzatorul, iar din cate stiu eu ... e mai usor sa-i vinzi ceva cuiva la o discutie face-to-face.
e si asta o \"smecherie\"

liviu_ro93 20-10-05 19:34

mah nu zic nu si yo am facut destea dar asa nu
pa asa o sa pun si yo mane
intru pe 5 siteuri cu vanzari auto si pun de pe fiecare site cate 10 masini
da pt fiecare masina fac topic nou

las-o draq mane

Psycho 20-10-05 23:50

datzii un sms sa isi bage mintziiile`n cap

Vladutzzz_sv 23-10-05 00:09

as
 
M5 cu 114 CP :D M5 diesel?? :D cred ca masina este unicat. Eh uite asa isi fac unii rost de bonusuri de la Orange

aleks 26-10-05 11:15

radeti voi degeaba. dak nu va pricepeti la m-uri nu contraziceti omul
are dreptate, pentru ca eu i-am vandut-o
i-am dat-o la schimb pe 2 scutere cu combustibil pe baza pe apa (de ploaie ), un tractor agricol in 6 roti ( doua axe pe puntea spate, ca era stil limuzina, avea 18 locuri ) si un autocar cu 2 locuri, cabrio ( cu lambo dors ) :wink:


All times are GMT +2. The time now is 18:08.

- Copyright 2026 4Tuning