![]() |
Sticla proiectoare....
Sal...as vrea sa schimb sticla de la proiectoare....am cautat normala....(incercand sa schimb numai la unu ca pe dreapta l-am spart :">...dar nu am gasit decat proiectoru cu totul..)....si mi-am adus aminte ca am vazut pe undeva pe aici da nu mai stiu pe unde ...ca era vorba de sticla pentru proiectoare clara....m-ar interesa si pe mine....de unde as putea sa le achizitionez si un pretz ....va multumesc !
|
Re: Sticla proiectoare....
http://rxm.ro/index.php?fuseaction=site.details&id=865
Din cate am inteles, si-a cumparat un baiat de pe forum si cica nu faci sunt de proasta calitate...Nu mai stiu cine exact dar daca vede topicul sigur o sa iti dea mai multe detalii despre ele.. |
Re: Sticla proiectoare....
aham bun ....ideea e ca io nu vreau neaparat clara......ma interesa numai sticla de la proiectoru din dreapta....numai ca nu stiu daca o gasesc separata....adik numai sticla :| ca proiectoru nu are nimik:|....pana mea :((
|
Re: Sticla proiectoare....
Tu vrei doar sticla sau proiectorul cu totul? Cele de pe rxm sunt porcarii "de srl" :lol:
Pt sticla, du-te in targ la Vitan... sunt doua magazine cu piese Daewoo, unul e in cladirea mai inalta cu magazine la parter, cel de-al doilea e pe prima alee din stanga de tot. |
mersi....o sa dau o fuga...cand o fi timp...oricum ms mult....
tocmai am descoperit ca nici proiectoru nu mai merge...."ce norocos"....asta e...o sa cumpar tot proiectoru ....:|... |
Re: Sticla proiectoare....
Sunt niste gunoaie.
si sticla aia este plastic toata ziua. alea originale sunt mult mai rezistente, gunoaiele astea se vad ceva mai bine si arata mai frumos...dar ti le recomand cu caldura pe alea originale. iar incepi cu limbajul asta "codat"? |
Re: Sticla proiectoare....
am fost azi in Vitan...si mi-am luat unu original...din magazin Daewoo..:D;;)...dar tre sa il iau si pe celelalt ca se vede urat asa ...ca asta se vede ca e nou :">....;;)...
|
Re: Sticla proiectoare....
Doar geamul? ce pret si care dintre magazine?
|
Re: Sticla proiectoare....
am cumparat proiectoru cu totu...m-a costat 70 RON ... e magazinu ala din cladire....e primu din cladire cum intri in targ ....:D
|
Re: Sticla proiectoare....
70ron?:???: Pai mai puneai 20ron si le luai ambele de la autodaewoo Iasi.
Iar cu 10ron si ornamentele aferente. Si toate noi si originale. |
Re: Sticla proiectoare....
:)))))))) ....auzi ma......pai nu veneam io din Buc in iasi sa imi iau proiectoare ?? ce parere ai u :D:)))))).....si de unde l-am cumparat io....e tot magazin daewoo tot original e si tot sigilat;;).....si app vezi ca tot din magazin daewoo gasesti sa iei si proiectoare la cat ai zis u dar nu originale....:*.....sunt 2 tipuri cele originale si facaturi in acelasi magazin .....si sunt multe diferente: ;;)
|
Re: Sticla proiectoare....
Daca e sa o luam asa... 70ron + inca 20ron + inca 10ron ramele + transport... te duce la aproape aceiasi bani si nici nu vezi ce cumperi. Plus timpul in care astepti sa-ti vina si poti sa ai surpriza sa fie "ne-originale" sau lovite la transport.
|
Re: Sticla proiectoare....
Nu trebuie sa te duci tu la Iasi.:lol: Un proiector original Daewoo e max. 50ron, nu stiu de unde scoateti voi preturile alea. E posibil sa fie la a 7 mana si toti isi pun capac. Cauta pe www.autodaewoo.ro si vei vedea preturile.
|
Re: Sticla proiectoare....
Nu te lua dupa ce vezi pe site... nu zic ca nu ar fi in regula produsele lor, dar daca te uiti atent, multe repere au mai multe preturi (mai mari si mai mici). Au si piese originale si "de srl" si de Connex.
Plus ca listele de preturi nu prea sunt actualizate... unele pot fi preturi de acum 2 ani chiar. p.s: vezi ca comanda minima este de 100ron, daca nu ma insel, plus transportul prin curier rapid. |
Re: Sticla proiectoare....
Personal am comandat de la autodaewoo.ro
si nu am fost multumit deloc!!! inainte de a da comda da un tel si intereseaza-te de preturi... nici alea nu vor fii actualizate! vei avea surpriza sa constati ca pretul este mai mare decat pe site sau tel! nu mai vb de calitatea pieselor sau modul de abordare al clientilor (sub orice critica!!) am relatat pe larg nefericita comanda de piese care am facut-o la ei intr-un post unde am detaliat toate aspectele intampinate!! |
| All times are GMT +2. The time now is 00:12. |
- Copyright 2026 4Tuning