![]() |
2006 Bugatti Veyron 16.4
9 Attachment(s)
Engine
Type: W16, Quad-Supercharged Displacement cu in (cc): 488 (7993) Power bhp (kW) at RPM: 1001(736) / 6000 Torque lb-ft (Nm) at RPM: 923(1250) / 2200-5500 Redline at RPM: n.a. Brakes & Tires Brakes F/R: ABS, vented disc/vented disc Tires F-R: 245/690 R520 - 335/710 R540 (PAX System) Driveline: All Wheel Drive Exterior Dimensions & Weight Length × Width × Height in: 174.2 × 77.9 × 47 Weight lb (kg): 4162 (1890) Performance Acceleration 0-60 mph s: ~ 3 Top Speed mph (km/h): 252 (406) Fuel Economy EPA city/highway mpg (l/100 km): n.a. Base Price: 2006 Bugatti Veyron 16.4 - Approx. $1,240,000 / 1,000,000 € A INTRAT IN PRODUCTIE !!!! |
6 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: 2006 Bugatti Veyron 16.4
Quote:
trecand peste partea financiara: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: masina arata SUPERB :D |
4 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: 2006 Bugatti Veyron 16.4
Quote:
Eventual cu vreun Logan de-ala tunat ? Sau poate cu boala copiilor fara minte din Romania, adica Mustangu ? |
ai dreptate loo_gane...
faci intrecere cu mig-uri...cu mashina asta... sunt curios cum s-o auzi 4 turbine :shock: super stereo... mashina este foarte scumpa da avand in vedere ca este super exclusivista nu orice om si-o poate lua decat astia care au super bani... :shock: oricum nu merita mashina asta nici o personalizare...kiar o strici...si nici nu stiu daca se baga firmele mari de prestigiu in a personaliza o astfel de capodopera...crede-ma ca va fi unica la vedere doar daca o vezi nu trebuie sa sara in oki...si plus ca la noi in tzara un asemnea bolid...neahhhh eu unu nu mi-ash lua...are o garda la sol asa mica..si gropile asa mari...deci...mai bine nu... :P |
Re: 2006 Bugatti Veyron 16.4
Quote:
vere spune-mi si mie cu ce mashina iei tu 16.4l quad-turbo...kiar vreau sa stiu... |
Re: 2006 Bugatti Veyron 16.4
Quote:
|
4 Attachment(s)
Veyron pe pista :arrow:
|
ce caterinca, buton econ la a/c
|
Destul de bun..... :D Unde draq galopezi cu ea la 400 km\\h???? Imi zice si mie cineva? La daytona unde :D
|
pe autobahn...depinde si cum ti norocu :lol:
|
tu cred k nu gandesti....cum sa alergi cu 400 pe autobahn...dak vrei sa alergi masina te duci in alta parte...exista locuri..de exemplu..desertul...cum e si aici prezentat...unde nu pui viata nimanui in pericol...
|
mike ...stai calm ....fuge lumea pe la noi cu 330 pe strazile noastre din romania ...baietii din DE poate sau dus deja peste 400 pe autobahn...sunt sute de porsche si supra si M in DE care ating 400 ...sa nu uitam de RS sau S de la audi ....nemaivb de supercars ...
|
stiu mai k se alearga pe acolo....da` totusi..sa nu crezi k isi ya cineva bugatti k sa alerge pe autostrada...sunt sigur k majoritatea nu o sa faca asa ceva.... parerea mea...nush ...mai degraba ii vad pe un circuit...sau undeva mai amenajat :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:53. |
- Copyright 2026 4Tuning