Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Masini - Made In Constantza (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/897-masini-made-constantza.html)

trixulica 19-02-07 22:09

Re: Masini - Made In Constantza
 
nr de telefon al lui leo (vopsitorul)este 0722293131 si lucreaza super gagiul cine il stie poate sa confirme cine nu sa se abtina

X-Ray-Eyes 19-02-07 22:54

Re: Masini - Made In Constantza
 
Quote:

Originally Posted by trixulica (Post 759487)
nr de telefon al lui leo (vopsitorul)este 0722293131 si lucreaza super gagiul cine il stie poate sa confirme cine nu sa se abtina

Baiat valabil 100% ...
Recomand !

quick_5hifter 19-02-07 23:27

Re: Masini - Made In Constantza
 
5 Attachment(s)
Aceleasi cuvinte.
Mi-am vopsit masina de 2 ori la el pana acum, si ghiciti ce: a treia oara tot la el voi merge!
Atasez 2-3 poze cu rotile pe care mi le-a vopsit recent...daca vreti voi pune si poze de cand mi-a vopsit Tico asta-vara.
(PS: rotile erau cam zgariate cand le-am dus)

Yonas 20-02-07 00:01

Re: Masini - Made In Constantza
 
Buna, baieti! Incep prin a-mi cer scuze daca nu am postat unde trebuie. Vreau sa ma ajutati si pe mine cu o problema - sa-mi spuneti daca il stiti pe cel ce are un Golf4 alb, numar TL-21 si ceva (nu mai stiu exact).L-am vazut in oras acum cateva zile si chiar vreau sa vorbesc cu el ceva referitor la masina sa. Va sunt recunoscator daca m-ati putea ajuta! Mersi!

coteschwann 21-02-07 01:00

Re: Masini - Made In Constantza
 
Quote:

Originally Posted by trixulica (Post 759487)
nr de telefon al lui leo (vopsitorul)este 0722293131 si lucreaza super gagiul cine il stie poate sa confirme cine nu sa se abtina

da?
pai zi si mi edaca e tare vospseste si cromat?....sunt si eu interesat daca e!

X-Ray-Eyes 21-02-07 02:20

Re: Masini - Made In Constantza
 
Quote:

Originally Posted by coteschwann (Post 762119)
da?
pai zi si mi edaca e tare vospseste si cromat?....sunt si eu interesat daca e!

Daca ai vopseaua cromata iti vopseste si cromat.

quick_5hifter 21-02-07 13:24

Re: Masini - Made In Constantza
 
:lol: :lol: :lol:
hai ca asta-i buna....daca e bun vopsitorul, ii duci vopsea verde si el o face cromata...:rolleyes2
daca gasesti vopsea cromata sa ne anunti si pe noi...

YZF-PWR 21-02-07 16:14

Re: Masini - Made In Constantza
 
4 Attachment(s)
hai sa pun si eu cateva poze cu masina mea , mai fac maine daca e si mai pun , poate ii ajut si pe altii cu idei , vopsitorie , iluminat interior exterior etc... sper sa va placa , inca sunt la inceput cu cielo asta alb , k nu prea m-am ocupat de el asa mult k si cu ala vechi... bafta

CT-87-ADY 21-02-07 18:17

Re: Masini - Made In Constantza
 
3 Attachment(s)
astept pareri... sfaturi... critici...etc...

Doctorul 21-02-07 19:38

Re: Masini - Made In Constantza
 
ar fi bine dak l-ai vopsi argintiu cu negru...sau culori in stiulul dtm..in rest e ok

CT-87-ADY 21-02-07 19:45

Re: Masini - Made In Constantza
 
asta nu se mai poate pentru k am omologat deja culoarea... ALB-NEGRU.
deci este in Cartea de identitate culoarea asta...

planuri de viitor:
Pleoape
folie
si cam atat...

Eugen_TL 21-02-07 20:05

Re: Masini - Made In Constantza
 
arata bine ! f misto este si nasul dar acum cred ca ar trebui sa te gandesti la unul negru... asa cum ai tu statea bine fara capota neagra parerea mea cel putin :)

peter 21-02-07 21:11

Re: Masini - Made In Constantza
 
Quote:

Originally Posted by CT-87-ADY (Post 763418)
astept pareri... sfaturi... critici...etc...

imi place cum da cu negru pe capota si palfon..;)

ti-ar mai trebui niste jante....pleoape...stopuri pe leduri cu fond negru...folie...o toba.......si cam atata....dupa aia daca o sa ai bani..un kit abt...

leonard 21-02-07 21:14

Re: Masini - Made In Constantza
 
la motor nu te bagi?........e mishto mashina..dar putzin cam stock....hai spor la tuning ;)

CT-87-ADY 22-02-07 16:59

Re: Masini - Made In Constantza
 
1 Attachment(s)
@tuningboy... nu prea inteleg ce zici dar cred k te referi la GRILA Cromata nu?
este ceva provizoriu...

@peter: jante doar ce le`am pus...nu`mi pun altele k si asa are suspensii sport si este foarte rigida si oricum dak pun mai mari... chiar k nu mai fuge deloc :lol: :P si asa imi da impresia k se misca o idee mai bine cu alea de tabla mai inguste...

stop`uri pe led`uri nu se gasesc pt modelul asta momentan... o sa le modific eu un pic pe astea zilele astea... o sa le fac DOAR semnalul fumuriu.

toba... m`am uitat pe dedesubt si vine aiurea... nu prea am cum sa`i pun ceva... doar sa`i tai din bara si sincer sa fiu nu prea ma incanta ideea asta :|

pe viitor poate o sa`i schimb DOAR spoilere sa`i pun ceva finutz.. fata spate.. si sa`i las pragurile de serie.

ms pt sfaturi :)

p.s: Folie omologata la un pretz bun pe unde se monteaza in CTZA? are cineva idee?


poza cu "capace" :lol: :


All times are GMT +2. The time now is 13:19.

- Copyright 2024 4Tuning