Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Masini - Made In Constantza (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/897-masini-made-constantza.html)

dogarel 24-08-04 08:28

Revin cu intrebarea de mai sus:
Stie careva ce si cum trebe facut dupa ce imi schimb motorul?

CT-03-ART 24-08-04 22:15

pai din cate shtiu eu shi din ate am mai auzit daka pui un motor mai puternic dekat cel pe care il avea mashina va trebui sa modifici shi puntea spate pt o franare mai buna shi se reomanda dfrana pe disc.shi apoi va trebui dusa la R.A.R pt omologare shi trecerea motorului,a modificarilor facute in talon.

P.S. daka mai trebuie ceva sau daka am greshit cu ceva va rog sa ma iertati dar nu sunt specializat in domeniu.

Spor la munca in caz ca te apuci de treaba.

CT-03-ART 24-08-04 22:20

CT-87-ADY:ce faci frate ca ziceai ca te duci cu mashina la bucale sa o modfici? cam la ce te-ai gandit???mai multe detalii

needBrain 25-08-04 03:46

deci,ca sa sch motoru......e manevra complicata rau de tot si iti trebe la bani...........

dogarel 25-08-04 09:10

@needbrain : M-ai lamurit bustean. :D
Era vorba despre formalitati bre nu despre altceva.
Restul sunt toate aranjate. 8) [/quote]

needBrain 26-08-04 02:01

:oops: :oops: :oops: :oops:

mike.omega 27-08-04 13:01

Am vazult opelul lui SAD luni dimineatza daca imi aduc bine aminte, era o vreme cam proasta, si atunci n-avea decat parbriz :lol:

Dar de luni si pana azi l-am vazut aproape zilnic(si-a pus geamurile in afara de luneta) :wink:

Cat despre ce a iesit, nu pot decat sa te felicit SAD-ule :peace:

pav[] 27-08-04 17:04

X-Ray.. nu sunt nesimtit sau ceva.. ti-am vazut masina de vreo 4 ori in 3 zile.. si pot spune ca arata beton.. doar un singur defect.. nu arata bine placa aia de plastic dintre stopuri.. strica tot aspectul.. nu poti sa faci nimic? in rest.. ti-am admirat-o.. e draguta.. bine, nu am stat sa ma holbez la ea ca nu am avut cand.. dar daca o prind stationand, o sa ma minunez putin :P

needBrain 27-08-04 23:07

sad-ule,cand faci si tu o fapta buna si ma dai si pe mine cu masina?daca nu deranjez :lol:

madfish 28-08-04 02:11

si pe mine ... bag bani de benzina ce draq

CT-87-ADY 28-08-04 12:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
CT-87-ADY:ce faci frate ca ziceai ca te duci cu mashina la bucale sa o modfici? cam la ce te-ai gandit???mai multe detalii

Erm... Nu prea mai vrea tata! :x
P.S: shi p mine sa ma dai o tura plz! :wink:

needBrain 28-08-04 23:55

ba,da' noi suntem chiar tzigani,nu gluma.ce a ajuns omu ala,taximetrist? :D bai sad-ule,vopseste-ti tata masina in galben+o prostie d-aea pe care scrie taxi ca uite,clientzi ai :wink: +faci si tu ca-n filmu ala :wink:

madfish 29-08-04 00:23

pe da sa stii ca asta e inceputul unei noi afaceri ..

CT-87-ADY 29-08-04 12:44

Re:
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
ba,da' noi suntem chiar tzigani,nu gluma.ce a ajuns omu ala,taximetrist? :D bai sad-ule,vopseste-ti tata masina in galben+o prostie d-aea pe care scrie taxi ca uite,clientzi ai :wink: +faci si tu ca-n filmu ala :wink:

Erm shi iei shi tuh... 15.000/km si 25.000lei/km p timp de noapte!
:lol:
Mi`e oricum mi`ai promis! :twisted:
Hai sa pun shi eu nishte poze cu mashini \"MADE IN CTZA\"...

CT-03-ART 29-08-04 16:50

eu pe 24 iulie (era ziua fostei prietene) am fost in port ca era concert shi am vazut un Rolls Royce marpha ultimul model.marpha rau shi akum ma mai minunez cand ma gandesc.marpha....


All times are GMT +2. The time now is 13:21.

- Copyright 2024 4Tuning