Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Masini - Made In Constantza (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/897-masini-made-constantza.html)

X-Ray-Eyes 11-06-04 14:46

Ala il faci din 2 in 2 ani ...
Eu am pe cineva care ma rezolva fara sa mai duc masina la ITP ..
1 mil , indiferent cum arata masina + talonul si in 2 zile am talonul inapoi + itp-ul facut pe inca 2 ani ...
Dar daca nu cunosti pe nimeni , pastrezi cat. si il sudezi inapoi din 2 in 2 ani ..
Si testul de gaze iti iese beton de fiecare data
:peace:

dogarel 29-07-04 06:32

@X-Ray:
Ma bate gandul sa fac un transplant de motor. Spune-mi te rog ce formalitati trebuie facute (acte si alte ***-uri). Trebuie apoi sa merg cu masina la RAR pentru omologare etc. etc.?

Insanity 02-08-04 00:49

Cel mai bine schimbi motorul si nu spui la nimeni :)
Daca aia de la RAR vor sa ridice capota nu-i lasi pleci.. baga-ti p**a in ea de verificare tehnica ... dai spaga de rigoare la cineva de la RAR si ti-o face fara sa te duci cu masina de cate ori e nevoie... Si cand te opreste politia pe strada nu o sa te puna sa ridici capota...
Ce sens are sa arunci o groaza de bani pt omologare?

needBrain 12-08-04 18:23

chiar ca n-are nici un rost sa mai anuntzi.daca te oprste pol pe strada si motoru tau are un sunet periculos,le spui ca ai o problema la el,etc,gasesti tu ceva,ba nu e segmentat.......ca nu stie politzaiul ce poate motoru tau(presupun ca stii de ce :wink: )

madfish 15-08-04 01:48

loooooooooool

Psycho 22-08-04 20:25

hmzzzz chiar care e treaba cu taloanele cu alea alea .. daca ... vrei sa iei rar`u .. si il iei si te opreshte garda ... si`ti cere sa`ti vada motoru` ce draq faci ( tu avand alt motor dedesupt )

D_M_X 22-08-04 20:48

nedBrain dar ce faci cu turnatorii?ca sunt o gramada care plimba vrb ca ala are motor de golf pe dacie si alte alea. Stii ca nici macar puntea spate nu ai voie sa o inlocuiesti sau alt element de pe masina cu altul de la alta masina daca nu ai autentificare de la rar?

CT-03-ART 23-08-04 09:07

D M X are dreptate sunt prea multi turnatori care se duc la politie shi cica domnle motoru lu ala se aude ca draq yo cred ca ya pus motor de dragster pe decie shi tu defapt ai doar toba sparta(intetionat)ca sa urle.

lolek 23-08-04 15:38

X-Ray felicitari pt masina ... te-am vazut azi eram la germanos la tomis ... marfa si mai ales rosu ala e misto ... da dc nu aveai geamu pe spate?

CT-03-ART 23-08-04 15:50

l-ai vazut? shi eu eram la tomis azi dar nu l-am vazut.

Insanity 23-08-04 21:55

E beton rau de tot :)
Sweet, sweet, sweet!

CT-03-ART 23-08-04 22:26

bai frate da' mai sunteti multi care l-ati vazut ca in curand o sa ajung singuru care nu l-a vazut.

madfish 24-08-04 00:31

nici eu nu l-am vazut

X-Ray-Eyes 24-08-04 01:07

Nici eu !
LoooooL !
:peace:


lolek // Ti-a placut ?
:peace:

Luneta mi-au spart-o prostii aia care au dezechipat masina !
Bag p#l@ in ea ca ... imi iau alta si ne scadem la banishori !
8)

Numai ca o sa am luneta noua ...

Insanity // Acum mai ai ceva de \" comentat\" ...
Ca am vazut ca la tuning design ... sti tu topicul ai zis ca nu o sa iasa ...
:peace:

lolek 24-08-04 08:17

X-Ray ... felicitari mie unu imi place ... mai ales daca iti pui si jenti ... sa nu fiu prea nesim ... sa nu uiti sa ii pui folie pe toate geamuri ca o sa cada super pe rosu ala ... a iesit super marfa rosu ala lucios asa ... e beton nu mai zic nik ... felicitari, apropo, la interior ai de gand sa ii faci ceva? Bafta in continuare


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2024 4Tuning