![]() |
Cielo - PGF
un nou venit pe forum, dar inca nu se descurca cu forumu, pana atunci postez eu pentru el. Masina este inca in lucru, o sa urmeze si alte modificari. Este un cielo executive din 2000, cu urmatoarele modificari: toba sport, amortizoare+arcuri sport(multumiri lu mad max :D ), jante destul de late, prelungire capota...plus altele, las pozele sa vorbeasca :twisted:
|
re: Cielo - PGF
:)) firai al draq...pe toate le postezi aici...baga poze cu el...nu-mi dai mie turbou si intercooleru' de pe bembeu?
|
re: Cielo - PGF
Care poze?
|
re: Cielo - PGF
o sa le pun mai pe seara poate merge...
|
re: Cielo - PGF
6 Attachment(s)
Pozele cu Cielo PGF ... NightClub nu poate sa le posteze ca are net prin fir de ata.
|
re: Cielo - PGF
mersi supapa ;)
|
re: Cielo - PGF
frumos frumos...dar un - ...nu trebea sa dai cu negru pe bari...au doar daciile asa..nu te supara
|
re: Cielo - PGF
Nu stiu de ce, dar nu imi place... nu se leaga unele cu altele, plus lipsa de atentie la detalii.
Oricum spor la treaba cu ea, poate se mai schimba cate ceva la ea. |
re: Cielo - PGF
o vopsea completa pe toata masina,dar aceeasi culoare....ar fi ...ceva atragator...un sfat...imi place cum dau rotile ppe maisna...adica cum se vede de la spate...
|
re: Cielo - PGF
se si aseaza bine pe sosea...faza cu barile de protectie e urmatoarea...masina a avut o prelungire si niste praguri...destul de urate...si nu se legau una cu cealalta asa ca am optat pentru vopsirea barilor...masina va primi o vopsire completa...normal ca nu se leaga nimic pe ea cand e vopsita cu sprayul si are chitul pe evazari nu?
|
re: Cielo - PGF
:)) astept cu nerabdare sa vad ce iesei
|
re: Cielo - PGF
mai e de munca pana la produsu final, sa vedem cat o sa mai dureze pana va fi vopsita si finisata cum trebuie ;)
|
re: Cielo - PGF
;)) eu zic sa terminati cat mnai repede cu vopseaua sa aibe timp sa o arda soarele putin...ca daca da frigul....sau ploile...nu e prea bine
|
re: Cielo - PGF
mai sunt si cuptoare cu uscare rapida...
nu-i mare bai daca vine frigul! timp, bani si pasiune sa fie ca sunt convins ca poate iesi lucru bun!! |
re: Cielo - PGF
:)) ai mentionat de bani si pasiune pt tuning...adica 2 din chestiile pe care proprietarul nu le prea detine...el vrea doar sa arate masina bine si sa stea pe sosea...
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:48. |
- Copyright 2026 4Tuning