Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   RECARO Days Nurburgring 2008 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/89564-recaro-days-nurburgring-2008-a.html)

boy_wonder 05-09-08 13:56

RECARO Days Nurburgring 2008
 
29 Attachment(s)
RECARO Days Nurburgring 2008 s-a desfasurat pe faimosul circuit german in perioada 2-3 august si a reusit sa stranga nu mai putin de 35.000 vizitatori. Cei care au ajuns la evenimentul de anul acesta au avut parte de multe surprize, printre care concursuri de drift, drag sau chiar Recaro Girl Days 2008.

<script type="text/javascript" src="https://www.4tuning.ro/flv_player4/swfobject2.js"></script><div id="60">film</div><script type="text/javascript">swfobject.embedSWF("https://www.4tuning.ro/flv_player4/flvplayer.swf","60","470","370","9.0.115", { } , {fullscreen:"true",file:"https://www.4tuning.ro/flv_movies/Recaro_Days_2008_Nurburgring.flv",image:"https://www.4tuning.ro/flv_movies/Recaro_Days_2008_Nurburgring.jpg"} , {allowfullscreen:"true"}, { });</script>

norbi_bidi 05-09-08 14:20

Re: RECARO Days Nurburgring 2008
 
suuperr tare tot acolo :X:X as vrea sa vad asa ceva si in romania (poate prin 2200)...

Marius_mym89 05-09-08 16:58

Re: RECARO Days Nurburgring 2008
 
marfa....frumos golfu ala rosu:-D

allexutzzu 05-09-08 17:21

Re: RECARO Days Nurburgring 2008
 
ce tare...la noi de ce nu se organizeaza asa ceva?! :sad: sa faca si in bucurestiu asta jegos un amarat de circuit care sa gazduiasca din joi in pasti astfel de evenimente...sa ne mai clatim si noi ochii :lol:

DannyKid 05-09-08 17:27

Re: RECARO Days Nurburgring 2008
 
la noi in RO....cand no sa se mai manance ca, cainii...atunci ai sa vezi asa ceva.....aia isi lasa tot in masini...si descuiate sa te poti uita in ele....la noi daca faci asa ceva in aer liber..si pleci de langa masina...ramane keala in interior :)))

bogddanel 05-09-08 17:31

Re: RECARO Days Nurburgring 2008
 
Frumos eveniment...
Marfa rau Touranu ala... cred k s-au bagat peste 100.000 in el...

D_a_N_i 05-09-08 19:39

Re: RECARO Days Nurburgring 2008
 
Quote:

Originally Posted by DannyKid (Post 1734130)
la noi in RO....cand no sa se mai manance ca, cainii...atunci ai sa vezi asa ceva.....aia isi lasa tot in masini...si descuiate sa te poti uita in ele....la noi daca faci asa ceva in aer liber..si pleci de langa masina...ramane keala in interior :)))




ai mare dreptate aici si in spati amenajate nu doar in aer liber ramai fara anumite lucruri p masina sa se faca dar sa se puna o taxa de intrare de vreo 50 sau 100 d lei sa nusi mai permita oricine sa vina

shu.lee 06-09-08 12:50

Re: RECARO Days Nurburgring 2008
 
pfff, multe chestii bune pe-acolo!

kosmyn_sl65AMG 06-09-08 16:58

Re: RECARO Days Nurburgring 2008
 
frumos passatu' ala cu lambo doors,am vaz in iasi unu k ala (visiniu)

Peugeot_113 07-09-08 23:21

Re: RECARO Days Nurburgring 2008
 
adevaru e ca nu e sa vedem in romania aja cv dekat peste kativa ani buni

[email protected] 08-09-08 11:05

Re: RECARO Days Nurburgring 2008
 
ceva frumos....

coty_tey 08-09-08 15:25

Re: RECARO Days Nurburgring 2008
 
Masinile ca masinile dar avem femei mai frumoase ca la aia..... va garantez!

Bughilas 09-09-08 10:34

Re: RECARO Days Nurburgring 2008
 
Cotz alea sunt Romance de ale noastre.. '=)


All times are GMT +2. The time now is 17:42.

- Copyright 2026 4Tuning