![]() |
RECARO Days Nurburgring 2008
29 Attachment(s)
RECARO Days Nurburgring 2008 s-a desfasurat pe faimosul circuit german in perioada 2-3 august si a reusit sa stranga nu mai putin de 35.000 vizitatori. Cei care au ajuns la evenimentul de anul acesta au avut parte de multe surprize, printre care concursuri de drift, drag sau chiar Recaro Girl Days 2008.
<script type="text/javascript" src="https://www.4tuning.ro/flv_player4/swfobject2.js"></script><div id="60">film</div><script type="text/javascript">swfobject.embedSWF("https://www.4tuning.ro/flv_player4/flvplayer.swf","60","470","370","9.0.115", { } , {fullscreen:"true",file:"https://www.4tuning.ro/flv_movies/Recaro_Days_2008_Nurburgring.flv",image:"https://www.4tuning.ro/flv_movies/Recaro_Days_2008_Nurburgring.jpg"} , {allowfullscreen:"true"}, { });</script> |
Re: RECARO Days Nurburgring 2008
suuperr tare tot acolo :X:X as vrea sa vad asa ceva si in romania (poate prin 2200)...
|
Re: RECARO Days Nurburgring 2008
marfa....frumos golfu ala rosu:-D
|
Re: RECARO Days Nurburgring 2008
ce tare...la noi de ce nu se organizeaza asa ceva?! :sad: sa faca si in bucurestiu asta jegos un amarat de circuit care sa gazduiasca din joi in pasti astfel de evenimente...sa ne mai clatim si noi ochii :lol:
|
Re: RECARO Days Nurburgring 2008
la noi in RO....cand no sa se mai manance ca, cainii...atunci ai sa vezi asa ceva.....aia isi lasa tot in masini...si descuiate sa te poti uita in ele....la noi daca faci asa ceva in aer liber..si pleci de langa masina...ramane keala in interior :)))
|
Re: RECARO Days Nurburgring 2008
Frumos eveniment...
Marfa rau Touranu ala... cred k s-au bagat peste 100.000 in el... |
Re: RECARO Days Nurburgring 2008
Quote:
ai mare dreptate aici si in spati amenajate nu doar in aer liber ramai fara anumite lucruri p masina sa se faca dar sa se puna o taxa de intrare de vreo 50 sau 100 d lei sa nusi mai permita oricine sa vina |
Re: RECARO Days Nurburgring 2008
pfff, multe chestii bune pe-acolo!
|
Re: RECARO Days Nurburgring 2008
frumos passatu' ala cu lambo doors,am vaz in iasi unu k ala (visiniu)
|
Re: RECARO Days Nurburgring 2008
adevaru e ca nu e sa vedem in romania aja cv dekat peste kativa ani buni
|
Re: RECARO Days Nurburgring 2008
ceva frumos....
|
Re: RECARO Days Nurburgring 2008
Masinile ca masinile dar avem femei mai frumoase ca la aia..... va garantez!
|
Re: RECARO Days Nurburgring 2008
Cotz alea sunt Romance de ale noastre.. '=)
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:42. |
- Copyright 2026 4Tuning