Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Conspiratie? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/89405-conspiratie.html)

f0cs 03-09-08 21:07

Conspiratie?
 
Hai sa ne aducem aminte de o zi neagra pentru Americani. 11 Septembrie 2001.
Urmariti acest documentar de 1 ora jumatate si vreau sa aud si eu parerile voastre.
Este sau nu o conspiratie?
A pacalit Bin Ladden din pestera lui un intreg sistem American?
:shock:

https://video.google.com/videosearch?...nspiracy&src=3


All times are GMT +2. The time now is 02:08.

- Copyright 2026 4Tuning