Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Craiova (https://forum.4tuning.ro/38-craiova.html)
-   -   CINE MERGE LA PLOPENI PE 22? (https://forum.4tuning.ro/38-craiova/8907-merge-plopeni-22-a.html)

dj16xxs 16-10-05 17:13

CINE MERGE LA PLOPENI PE 22?
 
[/b]sambata 22.10.2005 midnight organizeaza indemanare la plopeni langa ploiesti!
noi EXTREME,o sa mergem!VOI?

GAB35DJ 17-10-05 15:37

stai sa o sun pe bunica sa o intreb daca ma lasa!!

FLAu 17-10-05 21:46

sigur nu te lasa vezi la piticu ca el e vb cu ia si nu la lasat dar totusi se duce si fara voia ei :lol: :lol: :lol:

dj16xxs 19-10-05 21:39

so fucking funny!!!....mah fiti mai concreti!!!! mergeti????

DJ77VLD 19-10-05 21:48

eu nu merg....

FLAu 19-10-05 23:02

cel mai concret io nuuuuuuuuuuuuuu imi pare rau domnule pitic :lol:

doruteo 20-10-05 01:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"dj16xxs\"
so fucking funny!!!....mah fiti mai concreti!!!! mergeti????

Pitic cine merge sigur pana acum ? :roll:

dj16xxs 20-10-05 19:29

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"FLAu\"
cel mai concret io nuuuuuuuuuuuuuu imi pare rau domnule pitic :lol:

[b]tu nuuuuuuuuuuuuuuuuu prea poti sa mergi din cauza de DEGET????stii tu???
.......si nimeni concret deocamdata!

NSL_Steffy 20-10-05 19:53

Domnule pitic, ha ha ha, astia pastreaza benzina pentru duminica!!!


All times are GMT +2. The time now is 07:24.

- Copyright 2026 4Tuning