![]() |
CINE MERGE LA PLOPENI PE 22?
[/b]sambata 22.10.2005 midnight organizeaza indemanare la plopeni langa ploiesti!
noi EXTREME,o sa mergem!VOI? |
stai sa o sun pe bunica sa o intreb daca ma lasa!!
|
sigur nu te lasa vezi la piticu ca el e vb cu ia si nu la lasat dar totusi se duce si fara voia ei :lol: :lol: :lol:
|
so fucking funny!!!....mah fiti mai concreti!!!! mergeti????
|
eu nu merg....
|
cel mai concret io nuuuuuuuuuuuuuu imi pare rau domnule pitic :lol:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
.......si nimeni concret deocamdata! |
Domnule pitic, ha ha ha, astia pastreaza benzina pentru duminica!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:24. |
- Copyright 2026 4Tuning