![]() |
RENNtech modifica noul GLK
3 Attachment(s)
Din toata gama de SUV-uri Mercedes-Benz, noul GLK nu este chiar cel mai agresiv. Insa la SEMA acest lucru se va schimba, cativa tuneri anuntand versiuni modificate ale modelului german.
Primul tuner este RENNtech, compania din Florida responsabila de altfel si cu ridicarea puterii unui SLR722 pana la 722 cai putere. Pentru a crea o versiune agresiva a lui GLK, tunerul american s-a inspirat direct din competitia Pikes Peak. Multe detalii nu se cunosc, insa se pare ca SUV-ul german va beneficia de primul tren de rulare hibrid creat vreodata de cei de la RENNtech. Printre tunerii care vor mai modifica GLK-ul se numara si Brabus, Blvd Customs si Legendary Motorcars. |
Re: RENNtech modifica noul GLK
Aspectul este urat! Nu imi place absolut deloc! Sper sa nu supar pe nimeni! :(
|
Re: RENNtech modifica noul GLK
photoshop curat :) cel putin astea 3
|
Re: RENNtech modifica noul GLK
nu ma atrage asa ceva
|
Re: RENNtech modifica noul GLK
arata mai bine decat stock, dar momentan sunt photoshop si nu ne putem pronunta in totalitate...
|
Re: RENNtech modifica noul GLK
urat cu spume
|
Re: RENNtech modifica noul GLK
Arata bine pentru un monstru
|
Re: RENNtech modifica noul GLK
zici k e chinezarie...n-are aspect
|
Re: RENNtech modifica noul GLK
URAT....URAT....URAT!!!!:sniff::baby::drdodgy:
|
Re: RENNtech modifica noul GLK
cam patratzos
|
Re: RENNtech modifica noul GLK
Saracul GLK :(
|
Re: RENNtech modifica noul GLK
photoshop ugly thing
|
Re: RENNtech modifica noul GLK
Quote:
|
Re: RENNtech modifica noul GLK
pare cam patratos...dar nu e chiar asa de rau:peace:
|
Re: RENNtech modifica noul GLK
mie unul imi place
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:15. |
- Copyright 2026 4Tuning