Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   RENNtech modifica noul GLK (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/88991-renntech-modifica-noul-glk.html)

boy_wonder 30-08-08 22:07

RENNtech modifica noul GLK
 
3 Attachment(s)
Din toata gama de SUV-uri Mercedes-Benz, noul GLK nu este chiar cel mai agresiv. Insa la SEMA acest lucru se va schimba, cativa tuneri anuntand versiuni modificate ale modelului german.

Primul tuner este RENNtech, compania din Florida responsabila de altfel si cu ridicarea puterii unui SLR722 pana la 722 cai putere. Pentru a crea o versiune agresiva a lui GLK, tunerul american s-a inspirat direct din competitia Pikes Peak. Multe detalii nu se cunosc, insa se pare ca SUV-ul german va beneficia de primul tren de rulare hibrid creat vreodata de cei de la RENNtech. Printre tunerii care vor mai modifica GLK-ul se numara si Brabus, Blvd Customs si Legendary Motorcars.

coman razvan 30-08-08 23:33

Re: RENNtech modifica noul GLK
 
Aspectul este urat! Nu imi place absolut deloc! Sper sa nu supar pe nimeni! :(

mihai134 30-08-08 23:48

Re: RENNtech modifica noul GLK
 
photoshop curat :) cel putin astea 3

steffan 31-08-08 00:03

Re: RENNtech modifica noul GLK
 
nu ma atrage asa ceva

allexutzzu 31-08-08 13:31

Re: RENNtech modifica noul GLK
 
arata mai bine decat stock, dar momentan sunt photoshop si nu ne putem pronunta in totalitate...

Grigoras Cristian 31-08-08 17:13

Re: RENNtech modifica noul GLK
 
urat cu spume

!!!ovidiu!!! 31-08-08 19:15

Re: RENNtech modifica noul GLK
 
Arata bine pentru un monstru

dodo04ro 31-08-08 20:23

Re: RENNtech modifica noul GLK
 
zici k e chinezarie...n-are aspect

synu 31-08-08 21:29

Re: RENNtech modifica noul GLK
 
URAT....URAT....URAT!!!!:sniff::baby::drdodgy:

kosmyn_sl65AMG 01-09-08 00:37

Re: RENNtech modifica noul GLK
 
cam patratzos

SV25MBN 01-09-08 02:38

Re: RENNtech modifica noul GLK
 
Saracul GLK :(

no limits design 01-09-08 09:52

Re: RENNtech modifica noul GLK
 
photoshop ugly thing

madboy 01-09-08 13:34

Re: RENNtech modifica noul GLK
 
Quote:

Originally Posted by boy_wonder (Post 1724154)
Din toata gama de SUV-uri Mercedes-Benz, noul GLK nu este chiar cel mai agresiv. Insa la SEMA acest lucru se va schimba, cativa tuneri anuntand versiuni modificate ale modelului german.

Primul tuner este RENNtech, compania din Florida responsabila de altfel si cu ridicarea puterii unui SLR722 pana la 722 cai putere. Pentru a crea o versiune agresiva a lui GLK, tunerul american s-a inspirat direct din competitia Pikes Peak. Multe detalii nu se cunosc, insa se pare ca SUV-ul german va beneficia de primul tren de rulare hibrid creat vreodata de cei de la RENNtech. Printre tunerii care vor mai modifica GLK-ul se numara si Brabus, Blvd Customs si Legendary Motorcars.

un exemplu de photoshop nashpa ....

KillYourSelf 01-09-08 19:34

Re: RENNtech modifica noul GLK
 
pare cam patratos...dar nu e chiar asa de rau:peace:

Brynk 01-09-08 20:40

Re: RENNtech modifica noul GLK
 
mie unul imi place


All times are GMT +2. The time now is 22:15.

- Copyright 2026 4Tuning