Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Marius Dobrescu - PHOTO (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/88981-marius-dobrescu-photo.html)

Zein 30-08-08 19:38

Marius Dobrescu - PHOTO
 
6 Attachment(s)
Salutari ... aici voi pune poze facute de mine.. editate.. sau needitate.. astept opinii parare.. critici.. nu foarte dure ... :P ... mult respect ( in acest topic vor fi poze diverse.. nu numai masini ... sper sa nu va suparati :)

mitza mtb 31-08-08 16:04

Re: Marius Dobrescu - PHOTO
 
OMG!Sunt Super tari!!Imi plac lafel de mult ca si cele de la evl*skillz .....!Good Job Man...!

VaLeX 31-08-08 16:28

Re: Marius Dobrescu - PHOTO
 
1,2,6 reusite ...restu nu prea (doar parerea mea)

Zein 31-08-08 18:23

Re: Marius Dobrescu - PHOTO
 
da.. 3,4 si 5 sunt ceva mai vechii .. astea sunt cele mai recente.. am f multe fotografii numai ca nu prea am timp sa prelucrez.. doar la munca

VaLeX 31-08-08 18:37

Re: Marius Dobrescu - PHOTO
 
Quote:

Originally Posted by Zein (Post 1725273)
da.. 3,4 si 5 sunt ceva mai vechii .. astea sunt cele mai recente.. am f multe fotografii numai ca nu prea am timp sa prelucrez.. doar la munca

se vede diferenta , si progresu :D

Sonny 31-08-08 19:04

Re: Marius Dobrescu - PHOTO
 
Ultima ca e cel mai putin editata.

Opportunity 31-08-08 19:20

Re: Marius Dobrescu - PHOTO
 
very very very low qual..si ce e cu gagicile alea decupate? macar de ar fi decupate bine

synu 31-08-08 22:14

Re: Marius Dobrescu - PHOTO
 
foarte tari editate pozele a2a e bestiala :D:D

mitza mtb 31-08-08 23:39

Re: Marius Dobrescu - PHOTO
 
a 2-a o am eu pe desktop:)

Zein 02-09-08 00:56

Re: Marius Dobrescu - PHOTO
 
2 Attachment(s)
ok am sa mai pun ceva poze facute de mine.. si ordonate un pic de Paku ... pentru ca eu nu prea am timp sa le si editez.. scuze de marime.. asa le-am primit.. originalele sunt .... mari :D

Va astept parerile..multumesc celor care au criticat si si-au spus parerea pana acum.

Fara critica nu avansam.. stiu poze de genul acela cu fete.. nu am sa mai fac.. eram si eu la inceput..

mitza mtb 02-09-08 02:18

Re: Marius Dobrescu - PHOTO
 
Frumoase si pozele astea...tineo tot asa...:D

Opportunity 02-09-08 14:14

Re: Marius Dobrescu - PHOTO
 
astea sunt mai ok

f0cs 02-09-08 14:17

Re: Marius Dobrescu - PHOTO
 
Quote:

Originally Posted by Zein (Post 1727738)
ok am sa mai pun ceva poze facute de mine.. si ordonate un pic de Paku ... pentru ca eu nu prea am timp sa le si editez.. scuze de marime.. asa le-am primit.. originalele sunt .... mari :D

Va astept parerile..multumesc celor care au criticat si si-au spus parerea pana acum.

Fara critica nu avansam.. stiu poze de genul acela cu fete.. nu am sa mai fac.. eram si eu la inceput..


Foarte frumos...gandite bine...incadrate bine...insa a -2-a este putin out of focus...asa o idee...in rest imi place idea...si iti sugerez...sa schimbi semnatura...ca strica aspectul...in rest...imi plac foarte mult...mai ales prima...multa bafta

L.E : un sfat...cand gasesti un cadru frumos...fa mai mult poze la acelasi cadru..si nu o sa mai apara problemele cu out of focus }{

Zein 02-09-08 20:17

Re: Marius Dobrescu - PHOTO
 
4 Attachment(s)
salut da.. e akolo a fost problema cu uitatul in vizor.. ca nu vream sa ma lungesc pe burta sa fac poza :)) asta despre focus... despre semnatura.. cum am si scris nu le prelucrez eu .. din lipsa de timp am sa incerc sa imi fac o semnatura proprie pana la sfarsitul saptamanii sper... am foarte multe poze.. fooooaaarte reusite din punctul meu de vedere.... ce pun aici nu sunt decat cele care colegul meu PAKu a pus semnatura pe ele.. nu vreau sa le pun asa.. aiurea.. fara macar un nume scris akolo :"> ( de si yo fitze ) :)) mai pun ceva poze.. sper sa placa.. si imi place ca sunt comentarii si critici.. merci mult

si la final o poza cu mine " IN ACTION " :))

P.S.: Primele 2 poze doar sunt editate de mine recent ( primele 2 din topic... ) am sa mai fac si eu.. promit.. .pacat cu timpul asta :(

EaGle 03-09-08 01:31

Re: Marius Dobrescu - PHOTO
 
Quote:

Originally Posted by Zein (Post 1723945)
Salutari ... aici voi pune poze facute de mine.. editate.. sau needitate.. astept opinii parare.. critici.. nu foarte dure ... :P ... mult respect ( in acest topic vor fi poze diverse.. nu numai masini ... sper sa nu va suparati :)

prima poza e chiar nice


All times are GMT +2. The time now is 17:56.

- Copyright 2024 4Tuning