Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand adidasi (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/88912-vand-adidasi.html)

ra2 29-08-08 23:16

Vand adidasi
 
Vand adidasi OSIRIS MERK 2 noi in cutie +o pereche de sireturi OSIRIS ,detalii privat me

nu este vorba despre Eastbay i-am primit cadou da sunt prea mici de picioru meu...sunt

Marimea: 40.5

Pret: 180Ron

maine pun si o poza

ra2 30-08-08 14:43

Re: Vand adidasi
 
1 Attachment(s)
cum ziceam...

ra2 01-09-08 17:07

Re: Vand adidasi
 
up...

haide-ti k nu sunt purati niciodata dkt i am scos din cutie le-am pus sireturile si cand vad 40.5 am renuntat avand in vedere ca eu port 42

ra2 03-09-08 13:25

Re: Vand adidasi
 
up!...


All times are GMT +2. The time now is 22:54.

- Copyright 2026 4Tuning