![]() |
Vand adidasi
Vand adidasi OSIRIS MERK 2 noi in cutie +o pereche de sireturi OSIRIS ,detalii privat me
nu este vorba despre Eastbay i-am primit cadou da sunt prea mici de picioru meu...sunt Marimea: 40.5 Pret: 180Ron maine pun si o poza |
Re: Vand adidasi
1 Attachment(s)
cum ziceam...
|
Re: Vand adidasi
up...
haide-ti k nu sunt purati niciodata dkt i am scos din cutie le-am pus sireturile si cand vad 40.5 am renuntat avand in vedere ca eu port 42 |
Re: Vand adidasi
up!...
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:54. |
- Copyright 2026 4Tuning