Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar sapca alba (fara nici un scris pe ea) (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/88901-cumpar-sapca-alba-scris.html)

Bizonul 29-08-08 21:49

Cumpar sapca alba (fara nici un scris pe ea)
 
..si sa fie fara "cozoroc"..cat mai simpla

va rog daca aveti si poze..numai pentru Bucuresti, sa o pot proba

multumesc

0731.740.685 Alex (in caz ca aveti)

Bizonul 31-08-08 17:00

Re: Cumpar sapca alba (fara nici un scris pe ea)
 
la cati sunteti pe aici si vindeti de toate, nu exista nimeni care sa vanda o sapca alba?platesc baieti .

Bizonul 06-09-08 18:38

Re: Cumpar sapca alba (fara nici un scris pe ea)
 
nimeni, nimic?

Bizonul 30-08-09 18:12

Re: Cumpar sapca alba (fara nici un scris pe ea)
 
anunt valabil

vioara 31-08-09 16:30

Re: Cumpar sapca alba (fara nici un scris pe ea)
 
2 Attachment(s)
asa ceva cauti?

Bizonul 01-09-09 09:55

Re: Cumpar sapca alba (fara nici un scris pe ea)
 
1 Attachment(s)
NU, fara plasa..cat mai simpla si cat mai alba
cam asa ceva

Bizonul 07-09-09 01:28

Re: Cumpar sapca alba (fara nici un scris pe ea)
 
anunt valabil

Bizonul 04-10-09 16:57

Re: Cumpar sapca alba (fara nici un scris pe ea)
 
sus .

Bizonul 10-10-09 15:37

Re: Cumpar sapca alba (fara nici un scris pe ea)
 
sus .

Bizonul 23-11-09 10:45

Re: Cumpar sapca alba (fara nici un scris pe ea)
 
sus .

Bizonul 17-02-10 18:28

Re: Cumpar sapca alba (fara nici un scris pe ea)
 
valabil inca


All times are GMT +2. The time now is 18:54.

- Copyright 2026 4Tuning