![]() |
Un A4
sal...aceasta este masina unui prieten care ma rugat s-o postez aici...:rolleyes2
|
Re: Un A4
6 Attachment(s)
niste poze...
|
Re: Un A4
ar fi mai interesant daca ar fi ceva planuri de viitor :D
|
Re: Un A4
planuri de viitor ar fi...sa o refaca pt ca a busit-o...:)) o sa pun niste poze daca am timp..
|
Re: Un A4
e grav ? :???:
|
Re: Un A4
arata binisor audi-ul...pacat ca a pocnit-o..asteptam poze cu avaria..si cu ea refacuta :D ..ps cateva info despre motor ?
|
Re: Un A4
Fain audiu
|
Re: Un A4
ma bucur ca va place...masina e reparata...poze...deocamdata nu pot sa pun pt. ca e plecat din localitate...dar cand o sa vina o sa pun si cu interioru mai multe...are motor de 1.8 mai multe nu stiu, o sa va zic cand o sa revina ;)
|
Re: Un A4
asteptam mai multe informatii
|
Re: Un A4
seamana p a mea....imi place toba....cat despre c pot sa-ti zic alte jante in primul rand....nush poate niste folii p geam imd alta "forma"are..si poate faruriile schimbate cu cv cu angel sau d efect,simplu:clar si p lupa....
oricum bafta la ea... |
| All times are GMT +2. The time now is 02:35. |
- Copyright 2026 4Tuning