Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Audi (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi.html)
-   -   Un A4 (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi/88693-a4.html)

emyy 27-08-08 18:47

Un A4
 
sal...aceasta este masina unui prieten care ma rugat s-o postez aici...:rolleyes2

emyy 27-08-08 18:48

Re: Un A4
 
6 Attachment(s)
niste poze...

Alexik 28-08-08 01:50

Re: Un A4
 
ar fi mai interesant daca ar fi ceva planuri de viitor :D

emyy 28-08-08 11:41

Re: Un A4
 
planuri de viitor ar fi...sa o refaca pt ca a busit-o...:)) o sa pun niste poze daca am timp..

W Y P 13-09-08 00:38

Re: Un A4
 
e grav ? :???:

ruller 18-09-08 09:00

Re: Un A4
 
arata binisor audi-ul...pacat ca a pocnit-o..asteptam poze cu avaria..si cu ea refacuta :D ..ps cateva info despre motor ?

Niggeru 20-09-08 17:13

Re: Un A4
 
Fain audiu

emyy 20-09-08 23:53

Re: Un A4
 
ma bucur ca va place...masina e reparata...poze...deocamdata nu pot sa pun pt. ca e plecat din localitate...dar cand o sa vina o sa pun si cu interioru mai multe...are motor de 1.8 mai multe nu stiu, o sa va zic cand o sa revina ;)

miha38 25-10-08 09:30

Re: Un A4
 
asteptam mai multe informatii

soosy 18-11-08 22:14

Re: Un A4
 
seamana p a mea....imi place toba....cat despre c pot sa-ti zic alte jante in primul rand....nush poate niste folii p geam imd alta "forma"are..si poate faruriile schimbate cu cv cu angel sau d efect,simplu:clar si p lupa....
oricum bafta la ea...


All times are GMT +2. The time now is 02:35.

- Copyright 2026 4Tuning