Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   2005 Audi Shooting Brake Concept (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/8831-2005-audi-shooting-brake-concept.html)

sil4tuning 12-10-05 20:02

2005 Audi Shooting Brake Concept
 
3 Attachment(s)
un concept smecher ...
Engine
Type: V6
Displacement cu in (cc): 195 (3195)
Power bhp (kW) at RPM: 250(184) / 3600
Torque lb-ft (Nm) at RPM: 236(320) / 2500-3000
Redline at RPM: n.a.
Brakes & Tires
Brakes F/R: ABS, vented disc/vented disc
Tires F-R: 245/40 R18
Driveline: All Wheel Drive
Exterior Dimensions & Weight
Length × Width × Height in: 163 × 71.8 × 52.7
Weight lb (kg): n.a.
Performance
Acceleration 0-62 mph s: 6
Top Speed mph (km/h): 155 (250) - electronically limited
Fuel Economy EPA city/highway mpg (l/100 km): n.a.

teddy 13-10-05 00:51

damn! e exact ce ar fi trebuit sa fie seria 1!

BASU 13-10-05 10:25

superb! mic puternic 4x4
astept modelul de serie :D

Mustang 13-10-05 13:58

splendid audiul...

orlando 13-10-05 22:08

fuarte tare frate...
kiar imi place...nu se compara la aspect exterior cu seria 1...
este net superior...
are si tractziune integrala...e super super!
da cred ca va fi si un pretz destul de piperat! :wink:

mike20 14-10-05 17:29

arata foarte bine partea din fata...da` pare un a3 cu bot de nuvolari :D

SHOGUN-A8 16-10-05 02:00

Arata beton!
Parca e putin mai mult ca seria 1 din toate punctele de vedere.

RoSonic 07-02-06 16:18

17 Attachment(s)
Iata un nou set de fotografii ale acestui Shooting Brake Concept:

SHOGUN-A8 07-02-06 16:20

Arata mult mai bine pe strada... :)

wlady 07-02-06 16:21

exact , asa este .. chiar arata mai bine pe strada parca e un contrast mai bun

sil4tuning 07-02-06 17:16

wau ...cat de bine poate arata ..si initial nu imi placuse ...

UNLORD 07-02-06 17:40

foarte dragut, dar mai mult imi place z4 coupe (cel putin pe dinafara, pt ca asta este rivalul z4-ului coupe, nu al seriei 1)

xizor 07-02-06 18:02

meseriasa masina :twisted: si ii dau dreptate lui UNLORD , masina asta nu se afla in aceiasi clasa cu seria 1 , este rivala cu Z4 . Singurul lucru care nu imi place este grila un PIC cam mare

Eugen_TL 07-02-06 18:12

vai doamne.... de unde ati luat-o fratilot! imi tremura picioarele cum arata...... am un nou vis ! ea alb cu folie neagra ....! mooooooooooor! super beleaaaaaaa pret ceva exista? ba mor nu mai pot serios

Mishu-f 07-02-06 18:56

:twisted: asta nu mai tre tunata ....


All times are GMT +2. The time now is 14:42.

- Copyright 2026 4Tuning