Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Midnight Racers (https://forum.4tuning.ro/56-midnight-racers.html)
-   -   INDEMANARE la PLOPENI - a 2-a editie,deja devine traditie... (https://forum.4tuning.ro/56-midnight-racers/8813-indemanare-plopeni-2-editie-devine-traditie.html)

EvLSant0S 12-10-05 04:14

INDEMANARE la PLOPENI - a 2-a editie,deja devine traditie...
 
1 Attachment(s)
So ..
Pe 22 Octombrie 2005 , va avea loc un eveniment organizat de Primaria Orasului Plopeni , Casa de Cultura Plopeni & Midnight Racers !
Etapa de indemanare , editia a 2-a ...
Deja a devenit traditie in oraselul Plopeni !
Plecarea va avea loc la orele 11 , de la Lukoil`ul din Baneasa.




P.s. Nu ma i dati anuntul jos ca ma supar rau (mikutzu)!!!!

micutzu_mrc 12-10-05 10:21

Deci asta este o indemanare finalizata cu drifturii ,este a doua oara care mergem in orasul PLOPENI si acest lucru a devenit o traditie si sa speram ca vom fi acolo si la editia cu numarul zece.

P.s.Ne pare rau ca sa suprapus cu evenimentul de la Galati dar nu a fost vointa noastra si sa speram ca acuma nu vor incepe discutii inutile care nu duc nicaerea.

CU RESPEKT MIKUTZU!!![/list][/b]

BASU 12-10-05 11:13

incerc sa vin si eu... problema nu ar fi craiova... dbdrag ar fi... :cry:

Bandit 12-10-05 12:15

sa nu uitati de craiova pe 23. Avem grija de voi si cu cazarea peste noapte si un chef dupa cursa ;)

Skma 12-10-05 13:17

Ploiestiul va fi acolo :peace: .Daca nu se poate la Ploiesti datorita stim noi cui macar la Plopeni sa fie !!! :D

JKV 12-10-05 13:42

Pentru cei care nu au fost anul trecut sau nu au fost deloc in Plopeni, va pot spune ca este un orasel mic, la 7km de Ploiesti. Deci, in total cam vreo 130-140 Km dus-intors pentru bucuresteni. Un mod ideal de a-ti petrece si toci cauciurile (daca vrei) intr-o sambata dup-amiaza.

MIDNIGHT, haideti sa le-aratam ce putem si la indemanare...

Skma 12-10-05 13:49

Jkv o sa participi cu honda?? :twisted:

GolfuletzS 12-10-05 14:04

cine ... .are 1 loc sau 2 .. in masina pt cursa ?

JKV 12-10-05 14:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Skmadtm\"
Jkv o sa participi cu honda?? :twisted:

Mhm.....io stiu....ma cam zbat sa caut jante si cauciucuri cu talon mic pe 13\"...as pregati si eu un spectacol.

CZR 12-10-05 14:25

eu o sa fiu la oradea 10 zile,dar vin sigur la craiova ;)

200SX 12-10-05 14:25

tot in aceiasi locatie si traseu ca si data trecuta ?

PS: eu inca nu am vazut filmuletele de la prima editie, sunt puse pe aicea pe undeva?

Achim 12-10-05 14:39

o mica lamurire pls
 
din tot ce am citit pe forum si ceea ce am auzit \"prin viu grai\" am dedus ca \"MR\" organizeaza sambata aceasta proba de indemanare la Plopeni, iar ziua urmatoare se pleaca spre Craiova pentru o proba de viteza. In acelasi timp la Galati \"Legal Racing\" organizeaza o proba de viteza...
Pana acum v-am spus ce am inteles eu... acum vin si eu cu o intrebare care pentru multi ar putea suna prosteasca: proba de la Craiova e un lucru cert?! nu de alta... da' pana acum nu am vazut nici un post despre chestia asta. Daca da... se vor face inscrieri?! Cum?!
Nici pentru proba de la Galati nu am inteles daca s-au facut inscrieri sau cum se fac... (oricum, asta e deja off-topic si nu vreau sa agasez pe cineva vorbind de Galati)

astept inscrierile :wink: fiindk vreau sa-mi joc si eu sansa la grupa D :lol:

Bubu_021 12-10-05 15:16

Re: o mica lamurire pls
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"Achim\"
din tot ce am citit pe forum si ceea ce am auzit \"prin viu grai\" am dedus ca \"MR\" organizeaza sambata aceasta proba de indemanare la Plopeni, iar ziua urmatoare se pleaca spre Craiova pentru o proba de viteza. In acelasi timp la Galati \"Legal Racing\" organizeaza o proba de viteza...
Pana acum v-am spus ce am inteles eu... acum vin si eu cu o intrebare care pentru multi ar putea suna prosteasca: proba de la Craiova e un lucru cert?! nu de alta... da' pana acum nu am vazut nici un post despre chestia asta. Daca da... se vor face inscrieri?! Cum?!
Nici pentru proba de la Galati nu am inteles daca s-au facut inscrieri sau cum se fac... (oricum, asta e deja off-topic si nu vreau sa agasez pe cineva vorbind de Galati)

astept inscrierile :wink: fiindk vreau sa-mi joc si eu sansa la grupa D :lol:


La CRAIOVA pe 23 octombrie 2005 cursa de acceleratie se tine SIGUR.

PTC 12-10-05 15:40

Imi place cum suna perioada asta evenimente multe :peace: :peace:

aleks 12-10-05 16:26

sunt mai multe ca in vara parca :wink:


All times are GMT +2. The time now is 02:25.

- Copyright 2024 4Tuning