Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere auto (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto.html)
-   -   cumpar sub bandpass (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto/87975-cumpar-bandpass.html)

hellker 20-08-08 01:34

cumpar sub bandpass
 
dupa cum este mentionat in titlu se cauta un bandpass low budget in jur de 300w rms-4ohmi..care sa arate bine!ceva gen magnat transforce reference...nou sau sh

<<COSMIN>> 22-08-08 00:16

Re: cumpar sub bandpass
 
am eu magnat transforce nou cu garantie ... cat oferi ?

hellker 24-08-08 01:45

Re: cumpar sub bandpass
 
vad ca esti din iasi..f aproape de mine eu sunt din barlad..zi-mi un pret..si peste 2 sapt cand iau carnetu vin sa-l probez..daca-mi place subu si pretu:) poate facem combinatia

<<COSMIN>> 24-08-08 19:32

Re: cumpar sub bandpass
 
vreau 4 mil pe subwoofer
am si o statie daca vrei pt el de 800 w
le dau la pachet 7 mil
0748 365 408 nr meu

hellker 25-08-08 00:06

Re: cumpar sub bandpass
 
magnat transforce reference ,da?

<<COSMIN>> 25-08-08 13:14

Re: cumpar sub bandpass
 
dap la cutie
PS:indoaie tabla pe masina :)))

Angel-Boy 07-09-08 15:34

Re: cumpar sub bandpass
 
salut , daca mai e valabil am eu subwoofer, transforce 1200 la 350 ron e nou

dsign 09-09-08 02:03

Re: cumpar sub bandpass
 
pachet JBL 1204BP 300w, incinta facuta de JBL si Statie MaC Audio Maximus, monobloc, 1*450w. Vreau 800 lei pe ele, plata transportului o fac eu

0723 264 207


All times are GMT +2. The time now is 20:15.

- Copyright 2026 4Tuning