![]() |
an fabr golf 4
salutari!!!!
ziceti-mi si mie din ce cauza nu gasesc golf 4 scurt mai nou de 2003?sa inteleg ca s-au fabricat doar pana in 2003 inclusiv?...multumesc |
Re: an fabr golf 4
Golf IV scurt ?!?! Asta e cu filtru, sau fara ? :D
Banuiesc ca te referi la Golf-ul in 3 usi. In Septembrie 2003 a fost prezentat Golf-ul V. O luna mai tarziu s-a oprit productia Golf-ului IV, cu exceptia Variant-ului, care a mai fost fabricat pina in Mai 2006. http://www.michaelneuhaus.de/golf/golf4modjahr.htm#2004 |
Re: an fabr golf 4
Se mai gasesc si 2004, hatchback! ;)
Anul incepe pentru cei de la VW in septembrie si se termina in august anul urmator, 2004 a fost ultimul an in care s-au fabricat, cei drept, au iesit pe linia de productie pana in septembrie 2005. Incepand cu sept. 2005, nu s-au mai fabricat hatchback... :) |
Re: an fabr golf 4
Quote:
- nu este vorba doar de VW, ci de toti producatorii auto; - nu e vorba de septembrie, ci de august (tot ce se fabrica intre 1.08-31.07 se numeste ca este model al anului urmator). In cazul lui Golf 4 hatchback productia a incetat in septembrie 2003, putinele modelele fabricate intre august si septembrie fiind recunoscute ca model 2004. |
| All times are GMT +2. The time now is 12:30. |
- Copyright 2026 4Tuning