Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Gradinita 4tuning (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/87757-gradinita-4tuning.html)

Tuning-galati 06-05-09 18:28

Re: Gradinita 4tuning
 
Totul lamurit.

MauS 28-05-09 07:50

Re: Gradinita 4tuning
 
Se pare ca iar nu mai are lumea loc de mine si aflu si eu ca mi-am spart cutii de viteza si altele. :)))) Sa ma anuntati si pe mine direct baieti data viitoare cand mai sparg cutia. Daca nu-mi spuneati voi, eu tot mai mergeam cu masina asa :))))

U_TUNING 28-05-09 14:09

Re: Gradinita 4tuning
 
mamaaaaaaaa................iar suferi mah????!?!?!?!?

MauS 28-05-09 14:18

Re: Gradinita 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by U_TUNING (Post 2359234)
mamaaaaaaaa................iar suferi mah????!?!?!?!?

Nu ma. Dar zice lumile ca mi-am spart cutia :))))) Le multumesc pentru informatie baietilor, nu stiu ce ma faceam daca nu ma anuntau ei. :pissed:

MauS 29-05-09 08:52

Re: Gradinita 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by GL-22-GTR (Post 2282969)
Da....te primesc.
Din cat i-mi aduc aminte stiu ca te-ai agatat de roata mea cu dintii cand aveam 160 km\h.
Nu ai murit ? :shock:

Special thanks to mr. getere over here :)))))))


http://s471.photobucket.com/albums/r...rrent=gtr2.flv


GL 22 GTR - The Movie

Gabi TAZ 29-05-09 10:02

Re: Gradinita 4tuning
 
http://s471.photobucket.com/albums/r...rrent=gtr2.flv


GL 22 GTR - The Movie[/QUOTE]

LOL

MauS 29-05-09 10:44

Re: Gradinita 4tuning
 
In caz de existau dubii :D:D :))))))))))

vGaBy 29-05-09 16:46

Re: Gradinita 4tuning
 
Gradinita :|

-<Gedoc>- 31-05-09 18:57

Re: Gradinita 4tuning
 
frate da pana la urma aveau cv de impartit?

Marian20 02-06-09 00:26

Re: Gradinita 4tuning
 
da ce-aveti fratilor? v-a innebunit caldura? voua va trebuie un dus rece taaareeeee... Maus, Cipin, GTR... chill... eu zic sa va luati de un smoke toti 3 si sa va vedeti de ale voastre in special Cipin cu Maus ca mai are lumea pretentii de la voi... faza cea mai aiurea este ca atunci cand va gasiti nu are nici unu nimic de comentat dar cand stati departe incepeti cu sageti... Cat despre GTR... sa-ti spun ceva prietene... eu unu nu-mi permit sa fac unele glume care le faci tu cu altii cu care nu ai nici cea mai mica treaba... faptul ca ti-a dat o persoana nas nu inseamna ca trebuie sa ti-o iei in cap... mai pe scurt spus ai fost folosit ca sa ti-o zic pe-aia dreapta in speranta ca mai revii cu picioarele pe pamant... si revenind la actorii principali.... mai ieri va tineati masinile unu la altu in fata garajului si acum sariti de cur absolut degeaba din punctul meu de vedere... fara nici o suparare dar a-ti ajuns sa va certati exact ca 2 p|sde din cauza unui baiat sau ca 2 baieti din cauza unei p|sde... luati-o cum vreti si cum considerati... oricum in ambele cazuri e cea mai mare prostie... Think about it!

shadowro 02-06-09 06:54

Re: Gradinita 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by Marian20 (Post 2372794)
da ce-aveti fratilor? v-a innebunit caldura? voua va trebuie un dus rece taaareeeee... Maus, Cipin, GTR... chill... eu zic sa va luati de un smoke toti 3 si sa va vedeti de ale voastre in special Cipin cu Maus ca mai are lumea pretentii de la voi... faza cea mai aiurea este ca atunci cand va gasiti nu are nici unu nimic de comentat dar cand stati departe incepeti cu sageti... Cat despre GTR... sa-ti spun ceva prietene... eu unu nu-mi permit sa fac unele glume care le faci tu cu altii cu care nu ai nici cea mai mica treaba... faptul ca ti-a dat o persoana nas nu inseamna ca trebuie sa ti-o iei in cap... mai pe scurt spus ai fost folosit ca sa ti-o zic pe-aia dreapta in speranta ca mai revii cu picioarele pe pamant... si revenind la actorii principali.... mai ieri va tineati masinile unu la altu in fata garajului si acum sariti de cur absolut degeaba din punctul meu de vedere... fara nici o suparare dar a-ti ajuns sa va certati exact ca 2 p|sde din cauza unui baiat sau ca 2 baieti din cauza unei p|sde... luati-o cum vreti si cum considerati... oricum in ambele cazuri e cea mai mare prostie... Think about it!

+1 de la mine

U_TUNING 02-06-09 09:18

Re: Gradinita 4tuning
 
+2 de la je

Gabi 02-06-09 09:19

Re: Gradinita 4tuning
 
Am fost rugat să intervin aici, dar n-o s-o fac. Vreau să văd cāt bun simţ aveţi īn voi, şi are vă sunt limitele. Chiar sunt curios dacă puteţi discuta fără să vă jigniţi.

Azerty 03-06-09 05:22

Re: Gradinita 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by Marian20 (Post 2372794)
da ce-aveti fratilor? v-a innebunit caldura? voua va trebuie un dus rece taaareeeee... Maus, Cipin, GTR... chill... eu zic sa va luati de un smoke toti 3 si sa va vedeti de ale voastre in special Cipin cu Maus ca mai are lumea pretentii de la voi... faza cea mai aiurea este ca atunci cand va gasiti nu are nici unu nimic de comentat dar cand stati departe incepeti cu sageti... Cat despre GTR... sa-ti spun ceva prietene... eu unu nu-mi permit sa fac unele glume care le faci tu cu altii cu care nu ai nici cea mai mica treaba... faptul ca ti-a dat o persoana nas nu inseamna ca trebuie sa ti-o iei in cap... mai pe scurt spus ai fost folosit ca sa ti-o zic pe-aia dreapta in speranta ca mai revii cu picioarele pe pamant... si revenind la actorii principali.... mai ieri va tineati masinile unu la altu in fata garajului si acum sariti de cur absolut degeaba din punctul meu de vedere... fara nici o suparare dar a-ti ajuns sa va certati exact ca 2 p|sde din cauza unui baiat sau ca 2 baieti din cauza unei p|sde... luati-o cum vreti si cum considerati... oricum in ambele cazuri e cea mai mare prostie... Think about it!

Respect!

Azerty 03-06-09 05:24

Re: Gradinita 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 2373237)
Am fost rugat să intervin aici, dar n-o s-o fac. Vreau să văd cāt bun simţ aveţi īn voi, şi are vă sunt limitele. Chiar sunt curios dacă puteţi discuta fără să vă jigniţi.

De aceea am creat acest thread. Sa aiba lumea un loc in care sa se porceasca, ca vad ca prinde bine tare la noi asta...
Pacat ca se ajunge la ban-uri si chestii de genul asta...


All times are GMT +2. The time now is 17:08.

- Copyright 2024 4Tuning