Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/87560-citroen-c6-office-concept-realizat-revista-intersection.html)

boy_wonder 15-08-08 11:41

Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
4 Attachment(s)
Constructorul francez Citroen si revista Intersection au facut echipa si au creat un concept bazat pe sedanul C6 care va aparea la diverse evenimente de moda si divertisment.

Denumit C6 Office, conceptul poate fi considerat un birou pe roti. In ciuda interiorului cam sinistru, acesta ofera multiple facilitati ocupantilor sai. Conceptul vine in dotare cu sistem audio Kenwood, conectivitate Blackberry, sampanie Krug si un set de catering de la Fauchon. Elementele argintii din masina sunt de la Christofle, iar cei de la Navitec au dat interiorului un aspect si o senzatie de calitate superioara. Tapiteria si celelalte suprafete ale cabinei sunt din piele si Alcantara.

Biker21 15-08-08 11:49

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
criminala :X:X:X

synu 15-08-08 11:53

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
foarte tabla masina or sa se bata mafiotii pe ea :D

Marius_mym89 15-08-08 12:11

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
marfa....oare ma intreb sampania o fi standard sau optional :lol::lol:

Mirel_URS 15-08-08 12:30

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
:xmie nu imi place o secunda...:x

Pugralph 15-08-08 13:16

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
Super tare masina!Decat sa imi iau un 5-ar sau un a4 mai bine imi iau o masina ca asta!

al3cs 15-08-08 13:21

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
bestiala:)))oare cum te simti cand mergi pe drum noaptea cu masina si din spate vine asa ceva?:D

RUDY20140TDI 15-08-08 13:30

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
Nu prea-mi place negrul asta .
O face prea sobra .

bogddanel 15-08-08 13:33

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
imi place mult de tot culaorea... si interiorul...
una din putzinele masini de la Citroen care imi plac...

no limits design 15-08-08 13:36

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
Quote:

Originally Posted by Pugralph (Post 1697577)
Super tare masina!Decat sa imi iau un 5-ar sau un a4 mai bine imi iau o masina ca asta!

masina arata bine....dar cum poti sa zici ca dai un BMW pe un citroen

SV25MBN 15-08-08 13:41

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
Foarte sobra.. imi place mult. Seamana cu inca un C6 "innegrit" care a fost pe aici. Si aia imi placea.

Pugralph 15-08-08 13:44

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
Quote:

Originally Posted by no limits design (Post 1697629)
masina arata bine....dar cum poti sa zici ca dai un BMW pe un citroen

In lumea asta nu exista numai Bmw,Audi si VW!Sa stii ca si francezii sunt foarte buni si sunt sigur ca mai multi oameni ar intoarce capul dupa acest c6 decat dupa 5-ar care deja il vad peste tot!

Evil Yuri 15-08-08 13:48

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
Quote:

Originally Posted by no limits design (Post 1697629)
masina arata bine....dar cum poti sa zici ca dai un BMW pe un citroen

Fiind ceva mai deschis la minte.

bogg 15-08-08 14:16

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
Quote:

Originally Posted by Pugralph (Post 1697642)
Sa stii ca si francezii sunt foarte buni

:lol: La gatit?

ontopic: Pacat de sampania aia :sad:

marcelcrisan 15-08-08 15:05

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
francezii au ceva al lor si parerea mea ca masinile lor sunt si fiabile si functionale


All times are GMT +2. The time now is 09:57.

- Copyright 2026 4Tuning