![]() |
E30 - B-81-HVZ
4 Attachment(s)
Salut am decis sa imi prezint si eu masina ,este un bmw e30 325ix din 88 full electric , abs , serpishori,jenti pe 16 9j spate si 7,5 pe fata, arcuri sport, cand am cumparat\o avea si toata evacuarea din inox , fara nici o toba, se auzeam marfa, dar era prea zgomotoasa , deocamdata am pus toata evacuarea originala , dar nu am degand sa o las asa.
Mai am mult de lucru la interior , in rest masina merge bine . Planuri de viitor- kit m-technic 2(sper luna vitoare sa reusesc sa il cumpar) -geamuri fumuri si interiorul din piele ,si cam atat pt deocamdata , am sa pun niste poze cu ea de cand am luat-o |
Re: e30 B-81-HVZ
masina este foarte frumoasa . sa o stapanesti sanatos ...
|
Re: e30 B-81-HVZ
Din cate vad eu masina arata foarte bine, deci mai multi bani disponibili pentru tuning:-). Sa o stapanesti sanatos si multa bafta, sa realizezi ce ti-ai propus. Sa ne tii la curent cu noutatile.
|
Re: e30 B-81-HVZ
sa`l stapanesti sanatos si fara incidente frate :) curat , foarte frumos , imi place :>
|
Re: e30 B-81-HVZ
stiu masina e frumoasa ! sa o stapanesti sanatos si fara incidente!
|
Re: e30 B-81-HVZ
Foarte intretinuta ! Cu mtech o sa iasa bomba !!
|
Re: e30 B-81-HVZ
3 Attachment(s)
deocamdata arata asa
|
Re: e30 B-81-HVZ
Arata bine si cu jantele cu miezul negru,eleronul este finut8). frumoasa masina ta.o intrebare am si eu ,este trapa originala sau e montata?
|
Re: e30 B-81-HVZ
asa am cumparat\o , cred ca ia schimbat trapa baiatu de la care am luat-o nu stiu sigur
|
Re: e30 B-81-HVZ
salut masiana a fost a mea trapa am schim cu una originala cea veche ruginise .sa ai grija de ea ;)
|
Re: E30 - B-81-HVZ
forta ursu
|
Re: E30 - B-81-HVZ
dak te itnereseaza un interior tipla te pot ajuta e ca nou pe bej recaro original de urs
|
Re: E30 - B-81-HVZ
3 Attachment(s)
am mai pus folie si deocamdata decat bara spate si eleronu la kitu m-technick ..pt restu nu am cleme...daca a mai montat cineva si stie cam cate cleme imi trebuie , pt ca am fost la augsburg..si ala dormea pe el acolo...
|
Re: E30 - B-81-HVZ
Vezi ca au la bavaria ... sunt cam scumpe da macar stiu ce si cum iti trebuie
|
Re: E30 - B-81-HVZ
2 Attachment(s)
o sa ma duc saptamana la cel de pe dn?
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:40. |
- Copyright 2026 4Tuning