Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - B-81-HVZ (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/87436-e30-81-hvz.html)

xGeorge 13-08-08 22:10

E30 - B-81-HVZ
 
4 Attachment(s)
Salut am decis sa imi prezint si eu masina ,este un bmw e30 325ix din 88 full electric , abs , serpishori,jenti pe 16 9j spate si 7,5 pe fata, arcuri sport, cand am cumparat\o avea si toata evacuarea din inox , fara nici o toba, se auzeam marfa, dar era prea zgomotoasa , deocamdata am pus toata evacuarea originala , dar nu am degand sa o las asa.
Mai am mult de lucru la interior , in rest masina merge bine .
Planuri de viitor- kit m-technic 2(sper luna vitoare sa reusesc sa il cumpar)
-geamuri fumuri si interiorul din piele ,si cam atat pt deocamdata , am sa pun niste poze cu ea de cand am luat-o

MARI_NSL 13-08-08 22:43

Re: e30 B-81-HVZ
 
masina este foarte frumoasa . sa o stapanesti sanatos ...

Cipilica 13-08-08 22:49

Re: e30 B-81-HVZ
 
Din cate vad eu masina arata foarte bine, deci mai multi bani disponibili pentru tuning:-). Sa o stapanesti sanatos si multa bafta, sa realizezi ce ti-ai propus. Sa ne tii la curent cu noutatile.

Cataaa_ 13-08-08 23:35

Re: e30 B-81-HVZ
 
sa`l stapanesti sanatos si fara incidente frate :) curat , foarte frumos , imi place :>

Ingerasul99 13-08-08 23:38

Re: e30 B-81-HVZ
 
stiu masina e frumoasa ! sa o stapanesti sanatos si fara incidente!

dragos002 13-08-08 23:46

Re: e30 B-81-HVZ
 
Foarte intretinuta ! Cu mtech o sa iasa bomba !!

xGeorge 14-08-08 13:14

Re: e30 B-81-HVZ
 
3 Attachment(s)
deocamdata arata asa

silviu_dodo 14-08-08 13:49

Re: e30 B-81-HVZ
 
Arata bine si cu jantele cu miezul negru,eleronul este finut8). frumoasa masina ta.o intrebare am si eu ,este trapa originala sau e montata?

xGeorge 14-08-08 14:02

Re: e30 B-81-HVZ
 
asa am cumparat\o , cred ca ia schimbat trapa baiatu de la care am luat-o nu stiu sigur

polo 14-08-08 17:52

Re: e30 B-81-HVZ
 
salut masiana a fost a mea trapa am schim cu una originala cea veche ruginise .sa ai grija de ea ;)

Puya123123 06-10-08 00:42

Re: E30 - B-81-HVZ
 
forta ursu

colegutu_2005 06-10-08 13:42

Re: E30 - B-81-HVZ
 
dak te itnereseaza un interior tipla te pot ajuta e ca nou pe bej recaro original de urs

xGeorge 16-10-08 13:06

Re: E30 - B-81-HVZ
 
3 Attachment(s)
am mai pus folie si deocamdata decat bara spate si eleronu la kitu m-technick ..pt restu nu am cleme...daca a mai montat cineva si stie cam cate cleme imi trebuie , pt ca am fost la augsburg..si ala dormea pe el acolo...

quze 16-10-08 20:04

Re: E30 - B-81-HVZ
 
Vezi ca au la bavaria ... sunt cam scumpe da macar stiu ce si cum iti trebuie

xGeorge 17-10-08 11:34

Re: E30 - B-81-HVZ
 
2 Attachment(s)
o sa ma duc saptamana la cel de pe dn?


All times are GMT +2. The time now is 14:40.

- Copyright 2026 4Tuning