Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   exista ? (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/87335-exista.html)

anonimogg 13-08-08 00:39

exista ?
 
in tari precum anglia sau spania , exista diferite cursuri oferite de politie sau autoritati... sau de pilotaj de raliu pentru imbunatatirea soferilor , si automat scaderea pretului asigurarii casco , la noi exista asa ceva ? si daca da imi puteti da detalii va rog

cosmin_cosmin_1 13-08-08 20:34

Re: exista ?
 
vise,taica,vise

dexter_20 17-08-08 03:17

Re: exista ?
 
Cursuri de pilotaj se pot face la noi in tara dar asta doar pentru tine,eventual ceva in plus in CV-ul tau. Dar din cate stiu nu vei obtine reduceri la asigurari.

ROAD EMPIRE 17-08-08 11:20

Re: exista ?
 
Eu n-am auzit de asa ceva!!!:shock:


All times are GMT +2. The time now is 20:58.

- Copyright 2026 4Tuning