Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Gumball 3000 editia 2008 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/87022-gumball-3000-editia-2008-a.html)

boy_wonder 10-08-08 00:33

Gumball 3000 editia 2008
 
49 Attachment(s)
Editia de anul acesta a celebrului raliu de 3000 de mile va dura 8 zile si se va desfasura in perioada 9-16 august. Gumball 2008 va porni din San Francisco si se va sfarsi la Beijing, ruta fiind urmatoarea: San Francisco - Los Angeles - San Diego - Las Vegas - Pyongyang - Shanghai - Xuzhou - Beijing.

Buga 10-08-08 01:07

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
:dribble::dribble::dribble::dribble:

norbi_bidi 10-08-08 01:24

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
e ceva peacolo....

Brynk 10-08-08 01:26

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
deabia asteptam sa inceapa....cred ca cei de la lotus au trimis masinutza aia electrica mai mult ptr reclama si foarte bine fac....

ESPinoza 10-08-08 02:19

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
unde naiba spera sa ajunga ala cu jante pe 40? :))))

Andreus 10-08-08 02:44

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Din ce in ce mai tare este gumball`ul....intr-un cuvant: SUPERB

kalligraniento 10-08-08 02:48

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Mie mi-a plcxut mult Ford GT ala!

Chucky bmw 10-08-08 04:51

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
super jmecher .....am vazut si editiile trecute.........vreau si eu sa particip/////:):):) :))

3S-FE 10-08-08 08:56

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by Brynk (Post 1688276)
deabia asteptam sa inceapa....cred ca cei de la lotus au trimis masinutza aia electrica mai mult ptr reclama si foarte bine fac....

mestere ala nu-i lotus, e Tesla Roadster

bogdan gba 10-08-08 10:42

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Hopa.. ia uite cum un Corvette este imbracat in autocolant. Mai spuneti ca e Kitch? Parca asa auzeam la topicul cu BMW-ul acela facut din negru alb. Asa ca vedeti si voi ca se mai practica si prin alta parte acest lucru.
Superbe masini

$ole 10-08-08 11:29

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
da e adevarat......superbe masini

NighTy 10-08-08 11:50

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
:shock: :shock:

boy_wonder 10-08-08 12:38

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Lexion te astept si pe tine cu poze.. nu pune doar pe GTspirit :-)

RUDY20140TDI 10-08-08 12:52

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Uau ce de avioane la Gumball 3000 .

monk 10-08-08 13:18

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by bogdan gba (Post 1688495)
Hopa.. ia uite cum un Corvette este imbracat in autocolant. Mai spuneti ca e Kitch? Parca asa auzeam la topicul cu BMW-ul acela facut din negru alb. Asa ca vedeti si voi ca se mai practica si prin alta parte acest lucru.
Superbe masini

toate masinile din gumball 3000 sunt colantate inainte cu diverse modele. nu te gandi ca autocolantu ala va ramane acolo dupa cursa ;) cel mai probabil este o reclama care era in curs de lipire.

ontopic: unde e team polizei ?


All times are GMT +2. The time now is 04:28.

- Copyright 2026 4Tuning