![]() |
Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
3 Attachment(s)
Masurand in inaltime 2.16 metri si cantarind aproximativ 150 kg, Shaquille O'Neal poate fi considerat un gigant. Asta inseamna ca ar trebui sa conduca o masina clasica si lunga, nu-i asa? Ei bine, nu chiar. Starul de la Phoenix Suns a fost surprins recent in noua sa achitizie in materie de masini, un Smart fortwo. Si, surprinzator, chiar incapea in el! Nu ne credeti? Urmariti fotografiile de mai jos!
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
Damn nigga`:shock:
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
Mdea
Product Placement - mai face si Saq un ban :) |
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
boy_wonder...cred ca mai ai decompletat ca altfel nu cred. Cat i-a dat Mercedes lui Shaq sa fie in acea masinutza... s-au sa fie imaginea Smart-ului?
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
Ce tare :lol:, cred ca masina ar trebui sa aiba volanul pe mijloc si pedalele despartite una intr-o parte si un in cealalta parte ca vad ca ocupa ambele locuri :D.
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
moama...:)
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
Ha ! Parca e intr-un kart :)
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
haha ... cum arata in masinutza aia :P
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
:lol::lol:...mdaa...o fi vrand omu sa protejeze natura...:lol:
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
ce tare, inseamna ca daca el are loc eu ma ratacesc in masina aia.
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
in caz de ploaie tre` sa bage capu "la cutie", ca daca n`ar fi decapotabila nu vad unde`ar incapea
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
pun pariu ca a incheiat vrun contract cu Shaq, ca altfel nici eu nu m-as sui in masina aia de golf
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
am ajuns la concluzia ca voi sunteti de genu: "tot ce zboara se mananca" (ma refer ca credeti orice)... ganditiva putin, de ce si-ar lua asemenea masina? eu daca m-as sui intrun bugati lumea ar crede ca e a mea? :))))) smart a vrut sa isi faca putina reclama si a pozat cu shaq ;)
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
cum arata sa dea naiba...ditamai omu in masinuta aia...da probabil iistia d la smart au vrut sa arata ca poate incapea si o namila fiind o reclama
|
Re: Shaq si-a cumparat un.. Smart fortwo
vad ca se promoveaza tot mai mult la americani masinile econome si/sau ecologice,asta e o sa ajunga si ei ca noi o sa se gandeasca la cat consuma cand or alege o masina
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:11. |
- Copyright 2026 4Tuning