Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Exterior (https://forum.4tuning.ro/468-tuning-exterior.html)
-   -   Cumpar bara M-pachet II pt. e46 (https://forum.4tuning.ro/468-tuning-exterior/86379-cumpar-bara-pachet-pt-e46.html)

Caius TM 03-08-08 15:51

Cumpar bara M-pachet II pt. e46
 
cumpar bara fata M-pachet II pt. e46.. culoarea nu conteaza, de preferat cu proiectoare si tot ce are! daca aveti ceva oferte.. mersi!

Pacatosu 26-08-08 10:44

Re: Cumpar bara M-pachet II pt. e46
 
am o bara fata nou nouta , originala , pregatita pentru vopsit, insa fara grile , sau proiectoare,
modelul acesta cum sint cele din poze: http://images.google.ro/imgres?imgur...%3Dro%26sa%3DN


Pentru detalii 0733.215.558
Andrei sau Shogo21ro - id mess.


All times are GMT +2. The time now is 09:09.

- Copyright 2026 4Tuning