![]() |
Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
modele:
Bmw urs, Ford escort, Ford Fiesta, suzuki vitara, peugeot 205, Opel (orice model), ceva Fiat - lancia, alfa romeo, etc am vreo 35 de buc Pret - 100 Ron/buc |
Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
vreau si eu un butuc adaprot de fiat punto... daca ai... te salut
|
Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
as avea nevoie de butuc pt fiat stilo, dar sa aiba senzor pt airbag, pt ca daca ii pun volan sport cu butuc normal, fara senzor, imi da eroare pe comp de bord si nu mai pot sa mai vad nimic....
Poti sa ma ajuti?Mersi mult! |
Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
sal
nu am asa ceva sorry...incearca la Raid..poate gasesti acolo |
Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
ok.Mersi mult oricum
|
Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
un butuc pt Opel Astra F ai?Daca da lasa-mi te rog un nr de tel si te sun sa vb.Mersi
|
Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
am butuc - 100 ron
0722277200 |
Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
Ok,mersi,te sun azi sa vb
|
Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
Pt kadett e este ?Ai drum prin Buc sau poate vreo cunostiinta sa vina p-aici ?Vreau si eu unul.
0724186590 / 0766900342. Sa aiba treaba aia pt claxon pe mijloc si cea pt revenire semnal. |
Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
Eu am butuc Momo pentru opel. Faza e ca nu am cercul ala care face contact cu +-ul pentru claxon. Ma poti ajuta cu un cerc de ala?
|
Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
Quote:
|
Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
nu se potriveste:(
|
Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
Am primit butucul acuma dupamasa,maine il montez,sper sa fie totul ok.Mersi mult
|
Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
Am montat azi butucul,este perfect,mersi frumos
P.S: puteti apela cu incredere la baiat ca e de nota 10 :) |
Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
Respectele mele pentru aprecieri!!!!
ma inclin si sa-l folosesti sanatos |
| All times are GMT +2. The time now is 06:42. |
- Copyright 2026 4Tuning