Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Butuci (flanse) adaptoare ptr volane (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/85934-butuci-flanse-adaptoare-ptr-volane.html)

aokimare 30-07-08 02:28

Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
 
modele:
Bmw urs, Ford escort, Ford Fiesta, suzuki vitara, peugeot 205, Opel (orice model), ceva Fiat - lancia, alfa romeo, etc

am vreo 35 de buc

Pret - 100 Ron/buc

nanutzu 07-08-08 14:25

Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
 
vreau si eu un butuc adaprot de fiat punto... daca ai... te salut

Jimmy_slide 07-09-08 15:28

Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
 
as avea nevoie de butuc pt fiat stilo, dar sa aiba senzor pt airbag, pt ca daca ii pun volan sport cu butuc normal, fara senzor, imi da eroare pe comp de bord si nu mai pot sa mai vad nimic....
Poti sa ma ajuti?Mersi mult!

aokimare 07-09-08 19:36

Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
 
sal
nu am asa ceva

sorry...incearca la Raid..poate gasesti acolo

Jimmy_slide 07-09-08 20:37

Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
 
ok.Mersi mult oricum

salfkm 18-09-08 15:21

Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
 
un butuc pt Opel Astra F ai?Daca da lasa-mi te rog un nr de tel si te sun sa vb.Mersi

aokimare 19-09-08 01:05

Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
 
am butuc - 100 ron
0722277200

salfkm 19-09-08 07:15

Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
 
Ok,mersi,te sun azi sa vb

serban_pc 19-09-08 08:30

Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
 
Pt kadett e este ?Ai drum prin Buc sau poate vreo cunostiinta sa vina p-aici ?Vreau si eu unul.
0724186590 / 0766900342. Sa aiba treaba aia pt claxon pe mijloc si cea pt revenire semnal.

Sebastian.C 21-09-08 23:32

Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
 
Eu am butuc Momo pentru opel. Faza e ca nu am cercul ala care face contact cu +-ul pentru claxon. Ma poti ajuta cu un cerc de ala?

aokimare 24-09-08 01:14

Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
 
Quote:

Originally Posted by Sebastian.C (Post 1768136)
Eu am butuc Momo pentru opel. Faza e ca nu am cercul ala care face contact cu +-ul pentru claxon. Ma poti ajuta cu un cerc de ala?

ala se ia din volanul original

Sebastian.C 24-09-08 10:21

Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
 
nu se potriveste:(

salfkm 24-09-08 17:09

Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
 
Am primit butucul acuma dupamasa,maine il montez,sper sa fie totul ok.Mersi mult

salfkm 25-09-08 13:04

Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
 
Am montat azi butucul,este perfect,mersi frumos

P.S: puteti apela cu incredere la baiat ca e de nota 10 :)

aokimare 27-09-08 00:20

Re: Butuci (flanse) adaptoare ptr volane
 
Respectele mele pentru aprecieri!!!!

ma inclin si sa-l folosesti sanatos


All times are GMT +2. The time now is 06:42.

- Copyright 2026 4Tuning