Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Unitati de bord si surse (https://forum.4tuning.ro/386-unitati-bord-surse.html)
-   -   Sony GT-620U (https://forum.4tuning.ro/386-unitati-bord-surse/85868-sony-gt-620u.html)

Gabriel_xenon 29-07-08 16:44

Sony GT-620U
 
1 Attachment(s)
Ma plimbam prin carrefour acu o saptamana si m-am oprit la stand-ul de casetofoane auto din pura curiozitate
cum de ceva vreme buna stau fara player pe masina am zis hai sa ma uit si eu.
Dupa ce am controlat mai toate aparatele de pe acolo acesta mi-a sarit in ochi
se auzea destul de bine si pe radio si pe cd in comparatie cu alte aparate de acolo si mi-a ramas gandu la el
as vrea s imi cumpar unu ca asta dar nu stiu la ce sa ma astept
astept o parere e ceva de capu lui?
mai are cineva asa ceva?
Pretul era de 5.5 mil parca
Sa imi caut ceva la mana a 2-a in banii astia?
Sunt cam patit cu mana a 2-a ca mi s-a stricat ultimul HU si am ramas cu o cutie

Putere 4 x 52w
S-MOSFET
24 Bit DAC
DRIVE-S
RDS-EON Tuner
DSO II
SN 120dB+
High Speed USB Input
3.5mm Frontal Aux Input
MP3 ID3Tag v2.4
MP3 / WMA / AAC
Compatibil CDR/CDRW
EQ3 Stage 2

Andry 29-07-08 16:55

Re: Sony GT-620U
 
Ceva la mana a doua, nu are USB, are bluetooth si 2 iesiri pre-amplificate, garantez pentru el ca nu are si nu va avea probleme atat timp cat va fi folosit corect : https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3/82039-vand-pioneer-deh-55bt.html . Un plus de calitate si putere a sunetului fata de Sony.

Totusi, daca vrei acel model de Sony du-te pe la Metro, l-am vazut ieri ( in Metro2 Brasov ) sub 450 lei . Nou ! :)


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning