Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Resurse foto (https://forum.4tuning.ro/626-resurse-foto.html)
-   -   Fotografii interesante facute de voi (https://forum.4tuning.ro/626-resurse-foto/8584-fotografii-interesante-facute.html)

c i k y 04-10-05 10:37

Fotografii interesante facute de voi
 
1 Attachment(s)
Va rog sa postati aici doar fotografii care se incadreaza in categoria celor artistice, nu orice poza care pare mai rasarita...
incerc eu cu asta, pe care am facut-o la nunta surorii mele :roll:

minirally 04-10-05 10:46

de indata ce-mi gasesc cd`urile cu poze..pun si eu cateva :baby:

tng 04-10-05 11:04

1 Attachment(s)
Poza facuta la Azuga la cota 1540

orlando 04-10-05 11:15

6 Attachment(s)
poze facute pe la baia mare si imprejurimi :wink:

shadow 04-10-05 11:28

1 Attachment(s)
Din cate a zis Santos la inceput eu am inteles ca trebuie O POZA nu 10!!!
Sa mai schimb si eu atmosfera pun si eu o poza cu litoralul!!!

PYT 04-10-05 11:54

1 Attachment(s)
o biserica din Plopeni (la cativa km de Ploiesti) pozata duminica, ma intorceam de la Cheia in Buc, tot drumul n-a cazut un strop de ploaie, dar iata ce ne astepta in capitala.. ploaia a inceput intr-adevar dupa ce am iesit de pe centura Ploiestiului..

PYT 04-10-05 12:07

vreti si critici?..

@maskt: nu vad absolut nimic artistic in poza ta, fara suparare; ai incadrat intr-adevar bine masina, daca mai era si \"taiata\", era jale.. mai incearca:wink:
@orlando: belea a 2-a si ultima (super ideea), restul sunt banale
@shadow: draguta, nu am ce sa-i reprosez, dar parca ii lipseste ceva
@tng: cea mai belea poza de pana acum, se imbina foarte frumos liniile formelor de relief

astept si eu critici la a mea simai baga poze si u santos k a inceput sa se dezvolte topicu.

GolfuletzS 04-10-05 12:18

1 Attachment(s)
:arrow:

dp insula Ovidiu daca o stiti in Mamaia anu asta

shadow 04-10-05 12:28

Cea mai frumoasa de pana acum!!!

Skillzu 04-10-05 12:47

2 Attachment(s)
am mai multe poze...dragurte...facute anul trecut in turul tarii...deocamdata le pun pe astea 2.cea cu manastirea alba e o reflexie pe suprafatza apei.cealalta are un farmec....cei 2 preoti care vorbesc..si lumina...nu stiu...mie mi se pare frumoasa poza.

ps:golfule e superbaaaaaaaaa poza.

c i k y 04-10-05 12:54

4 Attachment(s)
ma scuzati ca am pus mai multe dar merita vazute....sper ca va dati seama unde sunt facute :roll:

shadow 04-10-05 13:00

Sincer!!! Imi place doar a 2-a si a 4-a!!!

the_mav 04-10-05 14:13

6 Attachment(s)
toate in creta

the_mav 04-10-05 14:41

5 Attachment(s)
seria a 2-a

EvLSant0S 04-10-05 14:55

1 Attachment(s)
O SINGURA POZA!!!!! UNA SINGURA !! 1 !!!

....

ideea era ca .. poza care aveti de gand sa o postati ... sa fie MAI TARE decat poza din ultimul post in momentul ala ...

inteles baeti ?


---------- ptr cineva , se simte .. ;) nu imi strica si aici placerea. .. te rog eu mult ... ;)

iar acum .. o poza .. care sper sa fie peste cea postata de cine a postat inainte mea (ultima poza)

poza este facuta pe undeva pe la 8 seara , sau 9 , irelevant , apus de soare , pe malul lacului ... unei .. case care .. am avut-o .. mai de mult , bishop stie ;) era frumos nu ? :(
in fine , sper sa va placa ..
mai am destule :D
repet pozele facute de voi !
repet .. : nu-mi strica placerea .. te rog ;)


All times are GMT +2. The time now is 17:54.

- Copyright 2024 4Tuning