Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   IDEE : Ce parere ati avea de un CD 4tuning... (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/858-idee-parere-cd-4tuning.html)

EvLSant0S 04-04-04 10:52

IDEE : Ce parere ati avea de un CD 4tuning...
 
Ma gandeam sa facem un CD cu muzica... cu niste melodii pe care le alegeti voi ... si vedem care intra pe cd prin votare... , mai intai vreau sa vad daca sunteti de acord ... un cd nu o sa coste mai mult de 30.000 asta e pretul maxim , poate o sa scada... , deci... cum e vreti sau nu?

b99sha 04-04-04 11:02

Iau si eu unul :D

EvLSant0S 04-04-04 11:05

danke sha... si melodiile ti-am zis facem ditai lista cu melodii... House si Hip-hop ... si ce mai zice fiecare... dar sa nu exageram cu House din ala neauzit decat de cei care asculta doar house ... si hip hop din ala din 90... punem un 10 km/h ca tot cica asta e imn la noi.. si na mai alegem noi... mai intai sa vad daca suneti de acord

EvLSant0S 04-04-04 11:06

IMI cer scuze nu o sa fie numai house si hip hop .... dar sincer nu o sa fie manele... imi pare rau... dar eu NU vad o super masina tunata.... cu gutza in ea.... ! sry

alex_maxx 04-04-04 11:21

...dar poate multi au CD-RW..si dak se face o lista cu melodiile si fiecare ar putea sa isi faca un CD....sau pt cei care nu au CD-Player la masina sa isi faca caseta .....sa facem o lista sa propunem melodii!!

EvLSant0S 04-04-04 11:35

da mey... stai sa vedem mai intai daca sunt de acord baietii... si dupaia facem lista care va fi universala ... adica 14 - 15 melodii sau cate incap.. house cu hip hop si cu ce se mai propune...

alex_maxx 04-04-04 11:38

.....cred k se vor face 3-4 cd-uri ...o sa facem vol1;vol2;vol3...etc :)...multa lume cu gusturi diferite nu cred k o sa ne impacam :D....dar sa vedem :? :peace:

EvLSant0S 04-04-04 11:41

pai asta e ideea ca facem un cd care sa ne placa la toti... ca o sa apara si vol 2 , vol 3 asta e partea a 2-a :)

b99sha 04-04-04 11:42

Mai, eu vreau cd cu mp3-uri k altfel doar imprumut de la voi :P :P :P

EvLSant0S 04-04-04 11:52

asteptam sa treaca de 20 de oameni cei care au zis da.. si ii dam drumul la lista.... cu melodii... hai sa vedem ce propuneri de melodii avem aici spunetiile voi , iar eu o sa le bag in noul topic care va hotari ce melodii vor intra pe 4TuninGMiX Vol. 1 :P :P ( nu aveti voi cu house din ala gen astral projection and shit .. pardon ala e chill dar nu conteaza , daca e propuneti ceva gen , atb , sash , faithless , si la Hip Hop la fel , nu Dilated peoples , and shit... ceva frumos ce se asculta pe acum ... !

IS 18 BOG 04-04-04 12:01

da mai super
cine vrea caseta caseta are cine vrea CD CD are
hmm?

EvLSant0S 15-04-04 11:56

Nu mai zice nimeni nimik???? da-ti si voi exemple de melodii , le votam ... si le punem pe cd , as vrea sa impart cateva si la TM... si IN H...! dar tre sa fiti de acord.... si sa votam mai repede melodiile... ca sa stiu ce fac..

Gabi 22-04-04 10:00

Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Nu mai zice nimeni nimik???? da-ti si voi exemple de melodii , le votam ... si le punem pe cd , as vrea sa impart cateva si la TM... si IN H...! dar tre sa fiti de acord.... si sa votam mai repede melodiile... ca sa stiu ce fac..

La Timisoara n-ai impartit si nimeni nu ti-a propus nimic, asa ca vin eu cu niste propuneri.

1. (se stie) Mafia - 40 km/h (nu 10 km/h)
2. Ja Rule - The fast & the furious
3. Ludacris - Move bitch/Get out the way
4. Usher ft. Ludacris - Yeah
5. The Black Eyed Peas - Hey mama
6. Ombladon ft. Raku - Egali din nastere
7. Morometzii - Romania, trezeste-te!

etc.

PS: cred ca am 3 luni de cand n-am mai intrat in sectiunea Sunet, d'aia am intervenit abia acum :wink:

alex_maxx 22-04-04 11:24

...am si eu cateva melodii!!! :

1.Usher & Ludacris & Lil John - Yeah.mp3
2.Obie trice feat. Nate dogg -the set up.mp3
3.G-unit-Poppin' Them Thangs
4.P. Diddy - Let's Get Ill (Deep Dish Vocal Mix).mp3 (Super!!)
5.Lil' Jon & The Eastside Boyz - Get Low.mp3
6.Ludacris - Act A Fool-qu.mp3
7.D-12 feat. Eminem - My band.mp3
8.Chingy ft. ludacris ,snoop dogg-holidae in.mp3
9.Mafia - 40 km/h
10.Fabolous-bad bitcheas.mp3
11.Taxi 3 (sound track) match nul - eloquence.mp3 (Super!!)
12.Nelly P.Diddy Murphy Lee - Shake ya tailfeather.mp3
13.Nerd - Lap Dance (Torque soundtrack).mp3

..cam astea sunt preferintele mele ...:D:D.....nu stiu dk o sa se faca un CD..cred k s-a renuntat la idee!!

P.S :dk vrea cineva vreo melodie din cele de mai sus ..sa ma anunte :D:D!!
P.P.S:..o sa mai adaug niste melodii ...dk vrea cineva pot sa ii fac si un CD (numai sa imi dea cd :D)!!

EvLSant0S 22-04-04 15:19

ALOW.. nu s-a renuntat la nici o idee... mai gabi daca nu am ajuns la timisoara ptr ca nu a venit tipul cu care trebuia sa plec... cum sa impart... pana acum sunt bune melodiile f bune .. dar... in loc de Lil jon - Get Low..


Bagam Lil` Jon & Elephant Man & Busta` rhymes - get low(un super remix)
Timbaland & Magoo - One & all
Timbaland & Magoo - Leavin`
Wyclef Jean & Missy Elliot - Party 2 Damascus ( frrumoasa melodia)
Mystikal - Family
NEPTUNES & BUSTA` RHYMES - LIGHT ya` ASS! on fire!!! ptr aia care zic ca au sistem audio BUN !!!


OMBLADON ::::
Condoleante!
Daca pozele ar vorbi !
Egali din najtere!
Cand va umplem de FLEGME ! clar
Problemne personale
Wu-tang Klan
Gravel Pit !
Tha` Jump OFF
Cypress Hill -----=====---- TEQUILA SUNRISE!!!!

Si acum niste \"house\" nu prea ma pricep la house dar..
SASH - ADELANTE -- super frumoasa melodia
Milk Incorporated - LA VACHE super melodia :)


All times are GMT +2. The time now is 01:16.

- Copyright 2026 4Tuning