![]() |
IDEE : Ce parere ati avea de un CD 4tuning...
Ma gandeam sa facem un CD cu muzica... cu niste melodii pe care le alegeti voi ... si vedem care intra pe cd prin votare... , mai intai vreau sa vad daca sunteti de acord ... un cd nu o sa coste mai mult de 30.000 asta e pretul maxim , poate o sa scada... , deci... cum e vreti sau nu?
|
Iau si eu unul :D
|
danke sha... si melodiile ti-am zis facem ditai lista cu melodii... House si Hip-hop ... si ce mai zice fiecare... dar sa nu exageram cu House din ala neauzit decat de cei care asculta doar house ... si hip hop din ala din 90... punem un 10 km/h ca tot cica asta e imn la noi.. si na mai alegem noi... mai intai sa vad daca suneti de acord
|
IMI cer scuze nu o sa fie numai house si hip hop .... dar sincer nu o sa fie manele... imi pare rau... dar eu NU vad o super masina tunata.... cu gutza in ea.... ! sry
|
...dar poate multi au CD-RW..si dak se face o lista cu melodiile si fiecare ar putea sa isi faca un CD....sau pt cei care nu au CD-Player la masina sa isi faca caseta .....sa facem o lista sa propunem melodii!!
|
da mey... stai sa vedem mai intai daca sunt de acord baietii... si dupaia facem lista care va fi universala ... adica 14 - 15 melodii sau cate incap.. house cu hip hop si cu ce se mai propune...
|
.....cred k se vor face 3-4 cd-uri ...o sa facem vol1;vol2;vol3...etc :)...multa lume cu gusturi diferite nu cred k o sa ne impacam :D....dar sa vedem :? :peace:
|
pai asta e ideea ca facem un cd care sa ne placa la toti... ca o sa apara si vol 2 , vol 3 asta e partea a 2-a :)
|
Mai, eu vreau cd cu mp3-uri k altfel doar imprumut de la voi :P :P :P
|
asteptam sa treaca de 20 de oameni cei care au zis da.. si ii dam drumul la lista.... cu melodii... hai sa vedem ce propuneri de melodii avem aici spunetiile voi , iar eu o sa le bag in noul topic care va hotari ce melodii vor intra pe 4TuninGMiX Vol. 1 :P :P ( nu aveti voi cu house din ala gen astral projection and shit .. pardon ala e chill dar nu conteaza , daca e propuneti ceva gen , atb , sash , faithless , si la Hip Hop la fel , nu Dilated peoples , and shit... ceva frumos ce se asculta pe acum ... !
|
da mai super
cine vrea caseta caseta are cine vrea CD CD are hmm? |
Nu mai zice nimeni nimik???? da-ti si voi exemple de melodii , le votam ... si le punem pe cd , as vrea sa impart cateva si la TM... si IN H...! dar tre sa fiti de acord.... si sa votam mai repede melodiile... ca sa stiu ce fac..
|
Quote:
1. (se stie) Mafia - 40 km/h (nu 10 km/h) 2. Ja Rule - The fast & the furious 3. Ludacris - Move bitch/Get out the way 4. Usher ft. Ludacris - Yeah 5. The Black Eyed Peas - Hey mama 6. Ombladon ft. Raku - Egali din nastere 7. Morometzii - Romania, trezeste-te! etc. PS: cred ca am 3 luni de cand n-am mai intrat in sectiunea Sunet, d'aia am intervenit abia acum :wink: |
...am si eu cateva melodii!!! :
1.Usher & Ludacris & Lil John - Yeah.mp3 2.Obie trice feat. Nate dogg -the set up.mp3 3.G-unit-Poppin' Them Thangs 4.P. Diddy - Let's Get Ill (Deep Dish Vocal Mix).mp3 (Super!!) 5.Lil' Jon & The Eastside Boyz - Get Low.mp3 6.Ludacris - Act A Fool-qu.mp3 7.D-12 feat. Eminem - My band.mp3 8.Chingy ft. ludacris ,snoop dogg-holidae in.mp3 9.Mafia - 40 km/h 10.Fabolous-bad bitcheas.mp3 11.Taxi 3 (sound track) match nul - eloquence.mp3 (Super!!) 12.Nelly P.Diddy Murphy Lee - Shake ya tailfeather.mp3 13.Nerd - Lap Dance (Torque soundtrack).mp3 ..cam astea sunt preferintele mele ...:D:D.....nu stiu dk o sa se faca un CD..cred k s-a renuntat la idee!! P.S :dk vrea cineva vreo melodie din cele de mai sus ..sa ma anunte :D:D!! P.P.S:..o sa mai adaug niste melodii ...dk vrea cineva pot sa ii fac si un CD (numai sa imi dea cd :D)!! |
ALOW.. nu s-a renuntat la nici o idee... mai gabi daca nu am ajuns la timisoara ptr ca nu a venit tipul cu care trebuia sa plec... cum sa impart... pana acum sunt bune melodiile f bune .. dar... in loc de Lil jon - Get Low..
Bagam Lil` Jon & Elephant Man & Busta` rhymes - get low(un super remix) Timbaland & Magoo - One & all Timbaland & Magoo - Leavin` Wyclef Jean & Missy Elliot - Party 2 Damascus ( frrumoasa melodia) Mystikal - Family NEPTUNES & BUSTA` RHYMES - LIGHT ya` ASS! on fire!!! ptr aia care zic ca au sistem audio BUN !!! OMBLADON :::: Condoleante! Daca pozele ar vorbi ! Egali din najtere! Cand va umplem de FLEGME ! clar Problemne personale Wu-tang Klan Gravel Pit ! Tha` Jump OFF Cypress Hill -----=====---- TEQUILA SUNRISE!!!! Si acum niste \"house\" nu prea ma pricep la house dar.. SASH - ADELANTE -- super frumoasa melodia Milk Incorporated - LA VACHE super melodia :) |
| All times are GMT +2. The time now is 01:16. |
- Copyright 2026 4Tuning