![]() |
ADITIVI
Ce parere aveti despre Aditivii folositi la masinile mai noi ?
Sunt destul de multe tipuri pe piata, am vazut ceva de genul: OCTANE BOOSTER si am auzit multa lume laudandu-l ! Eu am un Golf 5 , 2.0 TDI , si iarna am folosit un aditiv nu tocmai scump dar nici ieftin, era in jurul sumei de 40 ron si promitea multe! Cat timp l-am folosit am observat o scadere a consumului de carburant cu aproape 1L/100 km , si parca se infigea mai bine! Insa am gasit azi, din greseala asta: http://www.radar-auto.ro/?p=productsMore&iProduct=328 Ce parere aveti? Oare chiar sunt asa bune cum scrie acolo? :) Sincer nu o inghit pe-asta cu
|
Re: ADITIVI
Dura Lube era promovat in prostie acum cativa ani la TV Shop. As fi si eu curios sa aflu niste pareri obiective.
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:08. |
- Copyright 2026 4Tuning