Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Toyota Supra vs. oricine peste 500 cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/85523-toyota-supra-vs-oricine-500-cp.html)

Skillzu 14-08-08 17:42

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
ma da' voi toti stiti?! :shock:

:lol:

pepy 15-08-08 12:40

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
cat timp sta supra in tara?

TOBA^ 15-08-08 14:33

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
2saptamani!!!!pregatesti ceva pepy??:D

yoda 15-08-08 17:25

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
poate avem un ford gt cu kompresor pt el ! ;)

Alex_55 15-08-08 18:11

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
sunt foarte multe masini puternice la noi dar din pacate nu se da nimeni, le fac "pentru ei" :)

kidu2006 16-08-08 12:00

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
Quote:

Originally Posted by Alex_55 (Post 1698129)
sunt foarte multe masini puternice la noi dar din pacate nu se da nimeni, le fac "pentru ei" :)

Sunt foarte multe masini "umflate" si posesori "galagiosi" asta vroiai sa zici,nu vezi ca atunci cand apare ceva clar nu mai zice nimeni nimic,decat stau toti in umbra :-j

bmwm5 16-08-08 12:06

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
tin minte o legala ,de acum ceva ani,cu un masserati provocat,care a disparut subit pana la intrecere ;)

bogdan 16-08-08 21:20

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
"Masina lui Maff este cea mai puternica din Ro , el nu trebuie sa demonstreze nimic , o stiu multi , o stie el ...de ce sa mai piarda timpul aiurea ..Asa ca va rog unii sa va abtineti de la comentarii legate de masina lui . Multumesc"


e tare ca e facuta din tabla si carbon sa de ce?!? tu nu intelegi o treaba eu pot sa spun ca masina mea e cea mai tare din europa ,eu stiu asta si prietenii mei stiu asta deci........... e cea mai tare !!! acum exista o masina tare in tara facuta f bine de niste oameni care stiu ce fac ,cu un proprietar pe masura care este si un super baiat pe deasupra si o "pune la bataie" in loc sa mai vb in numele altora mai bine te-ai abtine

IonutzMFF 17-08-08 02:14

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
Quote:

Originally Posted by bogdan (Post 1699791)
"Masina lui Maff este cea mai puternica din Ro , el nu trebuie sa demonstreze nimic , o stiu multi , o stie el ...de ce sa mai piarda timpul aiurea ..Asa ca va rog unii sa va abtineti de la comentarii legate de masina lui . Multumesc"


e tare ca e facuta din tabla si carbon sa de ce?!? tu nu intelegi o treaba eu pot sa spun ca masina mea e cea mai tare din europa ,eu stiu asta si prietenii mei stiu asta deci........... e cea mai tare !!! acum exista o masina tare in tara facuta f bine de niste oameni care stiu ce fac ,cu un proprietar pe masura care este si un super baiat pe deasupra si o "pune la bataie" in loc sa mai vb in numele altora mai bine te-ai abtine

Nu ma abtin si nici nu vorbesc in numele altora , doar ca maff mi'e preten bun si nu'mi place sa se vorbeasca urat la adresa lui ....punct ...Sa speram ca se va tine ''ceva'' intre ei si atunci vom vedea care este mai tare. Numai bine

blazeyblaze 17-08-08 16:31

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
auzi avocatule....te rog frumos sa iti vezi de mersul tau si nu mai vorbi in numele altora decat daca prezinti procura ;)

Bogdan2fsc 17-08-08 16:48

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
Quote:

Originally Posted by blazeyblaze (Post 1700673)
auzi avocatule....te rog frumos sa iti vezi de mersul tau si nu mai vorbi in numele altora decat daca prezinti procura ;)

pwned :))
ONTOPIC: Ono cand ne arati si noua filmuletele? :D

Alex_55 17-08-08 20:32

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
poate ca pe maftei nu-l intereseaza sa demonstreze nimic in fata nimanui ;)

blazeyblaze 17-08-08 21:16

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
probabil ca ar fi cazul sa nu ne mai dam cu parerea si sa fim ontopic :)

CZR 17-08-08 21:28

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
mai am niste mici setari de facut la masina,dar pe 400m cu start dupa loc,sunt interesat
asa sunt regulile la curse,nu e vina mea ca am masina integrala,cum nici vina lui virgil nu e ca are 1100kg si 800+ cp
am auzit ca sunt masini cu tractiune spate care fac 400m mult sub 10sec
o sa-l caut pe virgil in weekend,conditia mea este sa fie f discreta treaba deoarece am avut destule probleme cauzate de TYSON,care se razboieste oricum,numai pe 400m nu

zGb 18-08-08 03:14

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
cui ii se spune mai nou tyson? lol


All times are GMT +2. The time now is 20:46.

- Copyright 2024 4Tuning