Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Toyota Supra vs. oricine peste 500 cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/85523-toyota-supra-vs-oricine-500-cp.html)

zGb 29-07-08 17:51

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
el pana la 150 cred ca are wheelspin...

ono41 29-07-08 20:46

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
Cursele ce vor urma sa fie vor fi doar de placere. Nu stricati acest topic prin carcota sau rautati pentru ca nu are rost si oricum voi sterge tot ce e rautacios in urmatoarele topicuri pentru ca in aceasta sectiune sunt moderator.

PS. Salutari tuturor si hai sa incercam sa facem ceva frumos si sa ne simtim bine.

EvLSant0S 30-07-08 00:50

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
O cursa foarte ,foarte interesanta,ar fi intre maff si dz1 :)
de acord ?
acum cine-l stie pe maftei ..
sa arunce vorbele .. si ala e ..
mi-e greu sa cred ca maftei n-o sa se dea ..
de ce a mai facut masina ..
apoi sebi ..

DoDo NSL 30-07-08 01:19

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
asteptam cu nerabdare toti .... daca se poate EvLSantos .. ne satisfaci si noua curiozitatea cu un video ? binenteles daca baietii vor ..

SEBASTIAN 30-07-08 15:50

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
Quote:

Originally Posted by UGA (Post 1667808)
....
eu am avut placerea sa ma dau cu Virgil acum vreo 3 ani parca....pe autostrada spre Pitesti...cand s-a dat cu Andrei Tentean.(subaru) mi-ar fi placut si cu Andrei dar...nu am apucat...am pierdut.....dar spre onoarea mea.....destul de frumos:)..stiu ca a ramas uimit...de ..kadett..insa daca aveti posibilitatea...si cat de cat o masina....incercati cu virgil..e un bait de nota 10...si o sa aveti indiferent de rezultat....o experienta placuta...

UGA

Merg pe spusele lui UGA.
Cu parere de rau vreau sa va spun public ce i-am spus si lui Virgil.
Chiar daca in trecut am avut dispute neprincipiale cu Virgil acum e altceva.
As fi incantat de inca o cursa cu Virgil dar nu sunt tastaturist si trebuie sa aman, doarece fara masina ar fi o cursa de vorbe.
Momentan mai astept piese la masinuta, vin greu sunt multe pe comanda iar eu fac ce stiu dupa capul si in ritmul meu.
Daca Virgil sta mai mult sau mai revine showul este garantat iar daca cineva are o masina de adus cu cca 1000cp sau peste voi fi la start fara "calificari".
Cometarile si rautatile unora ma lasa rece!

Raul_WST 30-07-08 17:52

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
Exact raspunsul la care se asteptau toti de pe forum. E bine totusi ca esti modest "daca cineva are o masina de adus cu cca 1000cp sau peste voi fi la start fara "calificari"."
Am si eu o intrebare.. Masina asta pentru ce o tot modifici daca nici macar intr-un cadru legal nu te vede lumea?

Rog sa fiu scuzat pentru offtopic dar cand vad lume asa visatoare imi vine sa vars

lascarica 30-07-08 19:41

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
Quote:

Originally Posted by Raul_WST (Post 1670693)
Exact raspunsul la care se asteptau toti de pe forum. E bine totusi ca esti modest "daca cineva are o masina de adus cu cca 1000cp sau peste voi fi la start fara "calificari"."
Am si eu o intrebare.. Masina asta pentru ce o tot modifici daca nici macar intr-un cadru legal nu te vede lumea?

Rog sa fiu scuzat pentru offtopic dar cand vad lume asa visatoare imi vine sa vars

N.A : Am sa sterg eu ambele posturi dupa ce userul de mai sus citeste raspunsul;).

Raul, Sebastian nu are de ce sa fie modest...daca vine la curse legala NU SE DA NIMENI cu el...pentru ce sa vina,sa faca poze ?... Lumea nu-l vede in cadru legal atata timp cat in acel cadru legal nu e prezenta nici o masina+sofer apropiati ca performanta la 402m...ce este neclar ?..De modificat,probabil ca o modifica pentru ca este pasionat si pentru ca ii place ca aceasta masina sa-i ofere satisfactii deosebite la condus si in eventuale curse de drag...ca oricare altul:|
Pe de alta parte...scuza-ma ,dar poate nu era cazul sa te iei tu de el...observ ca ai o masina foarte scumpa si performanta...nu cred ca te-a vazut cineva macar la un numar egal cu 5% din cursele la care a participat userul sebastian...sa-mi fie cu iertare...ar trebui sa nu-ti mai vina sa versi...sau sa versi in alta parte Raul...:oops:

Raul_WST 30-07-08 20:38

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
Ok am inteles ce era de inteles, ramane totusi de vazut eventuala cursa Supra vs Subaru in cazul in care se va tine. Ma bucura totusi faptul ca in Romania deja a inceput sa se vorbeasca de masini de la 500 cp in sus, ceea ce acum 3 - 4 ani era o raritate.

@Onoriu.. Poti da mai multe detalii despre victimele lu` Virgil pentru ca totusi daca intre tine si el a existat o cursa pe care tu ai pierdut-o banuiesc ca totusi o masina de 500 cp nu are nici cea mai mica sansa.

kidu2006 30-07-08 21:51

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
Off..cum era de asteptat ,numai offtopicuri si nici o provocare:lol:,oare o sa se treazeasca baietii si sa raspunda la provocari sau doar sa se uite?:shock:

MauS 30-07-08 22:53

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
Astept un raspuns cu privire la o cursa pe 400 de metrii. Pe 1000 stiu exact rezultatul chiar daca si acei 400 par aproape irealizabili.:-)

phaeton 31-07-08 01:26

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/31937-e30-dgh-fra/page-51.html ?

kidu2006 31-07-08 16:37

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
Mi-am permis sa-mi dau si eu cu parerea...adica mai mult sa pun o intrebare...oare o Hayabusa sau oricare motor mai "cipuit" condus de 2 maini mai "sprintene" ar avea vreo sansa?:???:
Si alta intrebare,in cat timp ia Japoneza suta?:???::shock:

Alex_55 01-08-08 11:56

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1672448)
Mi-am permis sa-mi dau si eu cu parerea...adica mai mult sa pun o intrebare...oare o Hayabusa sau oricare motor mai "cipuit" condus de 2 maini mai "sprintene" ar avea vreo sansa?:???:
Si alta intrebare,in cat timp ia Japoneza suta?:???::shock:

in mod normal cam orice e peste 6 ar putea bate masina asta dar coteaza mult soferul motoretei, si un 600cmc cred ca poate bate masina asta cu cineva bun la ghidon !

blazeyblaze 01-08-08 14:53

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
in principiu nu cred ca e greu sa gasim pe cineva cu o motoreta si sa fie si capabil
dan e cel mai sigur sa poata gasi pe cineva :)

Bytzu 01-08-08 18:08

Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP
 
daca deja s-a ajuns la motorete, o sa vorbesc si eu cu cineva,are un motor destul de dragut, pana atunci mai vedem...

noi vorbim vorbe, totul e sa vrea virgil inca 2 roti la start...


All times are GMT +2. The time now is 16:58.

- Copyright 2024 4Tuning