Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Oradea (https://forum.4tuning.ro/86-oradea.html)
-   -   Psihopat in libertate, in Oradea (https://forum.4tuning.ro/86-oradea/85378-psihopat-libertate-oradea.html)

Alex_Alfa 24-07-08 19:27

Psihopat in libertate, in Oradea
 
Titlul nu e o gluma, ci din pacate e cat se poate de adevarat :(
Azi noapte/dimineata in zona unde stau eu (Strada Traian Lalescu) si pana la Stefan Cel mare, nenumarate masini (peste 50) au fost zgariate. Unele au doar o zgarietura, altele necesita revopisre totala :shock:
Si Alfa mea e printre cele numarate, am 2 zgarieturi, pe capota motor si pe capota de la portbagaj. Zgarieturi adanci pana la tabla..

Treaba e cat se poate de serioasa, un om /niste oameni normali nu ar fi fost capabili sa zgarie atatea masini. Am depus plagere la Politie, mai erau o gramada...
Fiti cu ochii in 4.. psihopatul, sau cati or fi, nu au fost prinsi si pot lovi din nou. De data asta poate pe alte masini, chiar ale voastre :evil:

margineanu ovidiu 24-07-08 19:38

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
sorry pt alfa ta alex,inca o data ni se demonstreaza ca traim in romania din pacate. :(

Alex_Alfa 25-07-08 01:06

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
O sa pun maine si o poza - doua cu zgarieturile. Iti vine sa plangi nu altceva.. :|

peroni 27-07-08 15:19

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
Imi pare rau pt tine,nenorocitii:evil::evil::evil:
Si eu stau prin zona,dar a mea a scapat...
Sa auzim si de lucruri mai bune!:D

Alex_Alfa 28-07-08 23:54

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
3 Attachment(s)
Sper ca in curand sa o bag la revopsit. Intre timp daca aveti informatii si dovezi in legatura cu suspectul/ii, fiti bineveniti sa le impartasiti..
Cu intarziere va pun si pozele. Cum ziceam anterior, eu ar trebui sa ma simt "norocos", intrucat altii sunt nevoiti sa isi vopseasca masina in proportie de peste 60-70% :?
P.S. Scuze de calitatea pozelor si de jegul de pe masina :)

WOLFI3 01-08-08 23:58

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
Offfff.....cum se zice: lumea se duce de rapa!!
Ce le doare handicapatilor acelora de masinilw noastre??? De ce se bucura facuand asa ceva????

Tin minte acus 2 ani...prin zona Caleea aradului iosia si cuza voda.....MULTE MERCEDESURI si-au pierdut emblemele de pe capota!!!!9LE AU RUPT PUR SI SIMPLU)

BH09SSS 25-08-08 20:23

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
Nu fi necajit, sa le dea Dzeu sgarieturi pe creier, poate isi revin. Si mie mi-au zgariat aripa, haionul spate si mi-au rupt oglinda. Niste dobitoci, nu pot sa spun altfel.

Alex_Alfa 26-08-08 00:05

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
Tot din aceeasi tura cu mine.. ?

BH09SSS 26-08-08 17:22

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
Nu. La mine a fost in alta perioada. :)
Probabil era sesiunea II.

HoricutzWSR 26-08-08 22:56

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
SSS acolo in zona ta pe negruzzi a mai patzit`o un prieten,s`a trezit cu niste "crop circles" pe capota...

BH09SSS 27-08-08 14:02

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
Sa li se usuce mainile la aia care nu au ce face, in p+*.a mamii lor de dobitoci.

Trixi 28-08-08 23:23

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
aaaamin!!!!

BH09SSS 29-08-08 00:57

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
Nu exista cuvinte in limba romana, pe cum ar trebui sa ma exprimm dar m-as descurca in semne, gesturi mai putin verbal cu cretinii astia.

SoundIdentity 29-08-08 23:00

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
abia astept sa imi fie gata garajul si casa sa am masinile mai ''ocolite'' :)
oricum nici o masina nu este in siguranta nicaeri :(

only_4dan 01-09-08 23:46

Re: Psihopat in libertate, in Oradea
 
am dat si eu peste ceva MICHELANGELO care sia lasat amprenta pe capota fata aripa fata dreapta si capota spate asta ese....:cry:


All times are GMT +2. The time now is 22:45.

- Copyright 2024 4Tuning