Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Curse de Accelerare - Liniute (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute.html)
-   -   Raliul Bucurestiului sau Raliul AutoTiriac 16.10.05 (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/8534-raliul-bucurestiului-raliul-autotiriac-16-10-05-a.html)

SEBASTIAN 01-10-05 16:27

Raliul Bucurestiului sau Raliul AutoTiriac 16.10.05
 
Se stie de ceva timp de acest eveniment.
Legal Racing este unul din sustinatorii acestui raliu si pe masura ce vom avea informati,i oficiale, vi le vom furniza.
Cu siguranta nu va mai fi parcul si startul la SIAB.

La intrebare, pe langa vot, va rog, daca aveti rabdare, sa argumentati ! :arrow: :P

SEBASTIAN 01-10-05 16:40

voluntari
 
Cine doreste sa sprijine este rugat sa afirme acest fapt aici si-l vom contacta.

SEBASTIAN 01-10-05 16:48

Formam o echipa solida!

lancerEvo 01-10-05 18:39

din cate stiu eu traseul pe care urmeaza sa se desfasoare raliul era acum o saptamana la 1 m sub apa, sper sa nu se tina un raliu de jet sky-uri, in rest orice ajutor este bine venit mai ales pt un raliu total nou, in care organizare si fortele desfasurate trebuie sa fie de mai buna calitate ca la un raliu \"traditional\"
Spor la treaba si ne vedem pe probe!

SEBASTIAN 01-10-05 19:22

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"lancerEvo\"
din cate stiu eu traseul pe care urmeaza sa se desfasoare raliul era acum o saptamana la 1 m sub apa, sper sa nu se tina un raliu de jet sky-uri, in rest orice ajutor este bine venit mai ales pt un raliu total nou, in care organizare si fortele desfasurate trebuie sa fie de mai buna calitate ca la un raliu \"traditional\"
Spor la treaba si ne vedem pe probe!

Poza atasata la tine permanent nu este o gordina ci o alpina. Te rog fa diferenta, multi vede , putini cunoaste.

lancerEvo 01-10-05 19:25

si de fapt ii o dacie cu roti de r5 alpine si cu dungi de gordini :D
bine ar fi sa fie orice si alpine si gordini ca nu ma supar.. :)
scuze de off topic

SEBASTIAN 01-10-05 19:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"lancerEvo\"
si de fapt ii o dacie cu roti de r5 alpine si cu dungi de gordini :D
bine ar fi sa fie orice si alpine si gordini ca nu ma supar.. :)
scuze de off topic

OK asa mai merge, dar cauta o poza cu un Gordini veritabil.
Probele azi sunt mai mult decat practicabile si daca e putin umed pe macadam se merge cel mai tare, dar doar putin sa fie.

Posibilitatea de a fi voluntar este mult mai aproape de Bucuresteni.

lancerEvo 01-10-05 19:34

pai aia ii o masina de a mea de aia am pus poza cu ea :D
Normal ca pt bucuresteni, eu vroiam doar sa stiu cum se prezinta probele, am inteles ca suprafatza drumului ii un pamant bine tasat, ceva de genu cum era la cluj in trecut... ideal ar fi sa fie doar umpic stropit ca sa nu se ridice parafu ca la sibiu, da nici noroaie ca la campulung ca ne inecam in ele!

SEBASTIAN 01-10-05 19:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"lancerEvo\"
pai aia ii o masina de a mea de aia am pus poza cu ea :D
Normal ca pt bucuresteni, eu vroiam doar sa stiu cum se prezinta probele, am inteles ca suprafatza drumului ii un pamant bine tasat, ceva de genu cum era la cluj in trecut... ideal ar fi sa fie doar umpic stropit ca sa nu se ridice parafu ca la sibiu, da nici noroaie ca la campulung ca ne inecam in ele!

Imi place Dacia atunci, dar spune-mi cum ai facut cu prinderea rotilor, prezoanele, distanta.
Tu cu ce participi?

SEBASTIAN 01-10-05 19:41

Toti voteaza da, paradoxal nimeni nu se inscrie ca voluntar.

lancerEvo 01-10-05 19:53

rotile is ceva facaturi romanesti.. tentativa de alpine, da nu le mai am... ca erau numa de proba, acuma caut ceva calumea da nu gasesc...
De dat m-am dat numa la un vtm cu o nova, si o sa ma mai dau si la brasov la vtm, abia de la anu raliu.. sper

SEBASTIAN 02-10-05 00:26

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"lancerEvo\"
rotile is ceva facaturi romanesti.. tentativa de alpine, da nu le mai am... ca erau numa de proba, acuma caut ceva calumea da nu gasesc...
De dat m-am dat numa la un vtm cu o nova, si o sa ma mai dau si la brasov la vtm, abia de la anu raliu.. sper

Am avut si eu din alea tip Alpine pe o Dacia mai demult erau f bune facute la noi la pitesti.

lancerEvo 02-10-05 14:49

si oare de unde pot face rost si eu?

SpyDer_ThE 02-10-05 14:55

Ceva detalii despre acest raliu nu are nimeni ? Eu nu am reusit sa gasesc nimk despre el ...

lancerEvo 02-10-05 15:18

inca nu se stie mare lucru, doar ca se va desfasura in nordul bucurestiului pe ceva platou de pamant, v-a avea 120-140 km de proba speciala, dar in curand(saptamana ce vine cel tarziu) o sa apara si planul orar si regulamentul particular, sau cel putin asa ar fi normal sa apara!


All times are GMT +2. The time now is 00:32.

- Copyright 2024 4Tuning