![]() |
Ipod Shuffle problema mare
Am si eu o mare problema cu un ipod, seara l-am pus la incarcat, dupa ce am inchis calc l-am inchis si pe el, iar dimineata cand am vrut sa-l pornesc nu a pornit. Poate cineva sa-mi dea o explicatie de ce a murit asa subit???
|
Re: Ipod Shuffle problema mare
i-ai dat cumva update din itunes?
|
Re: Ipod Shuffle problema mare
am si eu un shuffle pe care nu l-am mai folosit de demult... tot asa nu porneste... adica se aprinde ledu si clipeste f repede cand apas ceva. nu se aude nimic
|
Re: Ipod Shuffle problema mare
la mine nu se mai aprinde nimic
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:12. |
- Copyright 2026 4Tuning