Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   Ipod Shuffle problema mare (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/85317-ipod-shuffle-problema.html)

Sindrom 23-07-08 08:15

Ipod Shuffle problema mare
 
Am si eu o mare problema cu un ipod, seara l-am pus la incarcat, dupa ce am inchis calc l-am inchis si pe el, iar dimineata cand am vrut sa-l pornesc nu a pornit. Poate cineva sa-mi dea o explicatie de ce a murit asa subit???

kiry 23-07-08 08:55

Re: Ipod Shuffle problema mare
 
i-ai dat cumva update din itunes?

22VIN 24-07-08 16:27

Re: Ipod Shuffle problema mare
 
am si eu un shuffle pe care nu l-am mai folosit de demult... tot asa nu porneste... adica se aprinde ledu si clipeste f repede cand apas ceva. nu se aude nimic

Sindrom 24-07-08 21:59

Re: Ipod Shuffle problema mare
 
la mine nu se mai aprinde nimic


All times are GMT +2. The time now is 13:12.

- Copyright 2026 4Tuning