Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Oradea (https://forum.4tuning.ro/86-oradea.html)
-   -   Logo .... ?!?!?!?!? (https://forum.4tuning.ro/86-oradea/8530-logo.html)

flaviutza 01-10-05 04:38

Logo .... ?!?!?!?!?
 
1 Attachment(s)
Ce ziceti de logo...?
Va place sau nu ?
... nu e finisat,adica nu e neaparat variante finale,astept recomandari !
Nu prea stiu sa lukrez profi cu Photoshopu` ca il am decurand.

mtg 01-10-05 09:42

Ce ar fi daca ar incerca mai multi sa faca logoul si apoi sa se aleaga care e mai bun? Asta ar fi o idee..

Ariana 01-10-05 15:53

Si eu optez pentru mai multe variante first, apoi supunem la vot. Hai si un deadline pt logo. Sa zicem pe sf lunii sa avem cat mai multe variante finisate.
Flavi imi place ideea per ansamblu, nu-mi place in schimb fontul si cum e scris. Scuze, da eu mai tot timpul zic ce am de zis.

AleXXL 02-10-05 01:26

nu-mi place deloc ...
poate ne ajuta cineva care se pricepe la vt ... :wink:

criss 02-10-05 06:53

Salut,bafta cu clubul,faceti treaba buna :D :wink:

criss 02-10-05 09:23

.....

mtg 02-10-05 11:13

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"AleXXL\"
nu-mi place deloc ...
poate ne ajuta cineva care se pricepe la vt ... :wink:

Buna idee,ar trebui incercat sau poate ar trebui cineva care stie sa faca in 3dsmax ca acolo arata si mai fain

flaviutza 02-10-05 15:52

PAi fratilor atunci ... some help... sunt constienta ca e varza logo asta dar l-am postat asa ca idee,mi-a placut ideea asta de elipsa care nu prea mi-a reusit si nici culoare cercului din interior, e cam nasol albastru ala cu valuri dar.... ce sa fac? nici nu prea stiu piscali in Phototshop nici nu am foarte multe rabdare.........asa ca S.O.S !! SOMEBODY ....!!

mtg 02-10-05 19:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"flaviutza\"
PAi fratilor atunci ... some help... sunt constienta ca e varza logo asta dar l-am postat asa ca idee,mi-a placut ideea asta de elipsa care nu prea mi-a reusit si nici culoare cercului din interior, e cam nasol albastru ala cu valuri dar.... ce sa fac? nici nu prea stiu piscali in Phototshop nici nu am foarte multe rabdare.........asa ca S.O.S !! SOMEBODY ....!!

Spune si tu cam cu ar trebui sa arate,da-mi niste idei.Eu am mai incercat si Virtual Tuning (puteti sa va uitati pe la forumul de VT) deci as putea incerca ca stiu cate ceva.N-ar fi o idee sa incercam sa folosim si ceva fibra de carbon,de ex sa scriem West Side Racers pe un fond de fibra de carbon? Cat despre desingul complet dati-mi idei si incerc.

AleXXL 02-10-05 20:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"criss\"
:D :arrow:

al doilea mai merge ...
haidetzi ma ... ashtia cu vt ... :evil:

mtg 02-10-05 21:21

sa faca cineva o schitza cam cum ar trebui sa arate!

mtg 02-10-05 21:40

2 Attachment(s)
Am aici doua variante,am stat sa 20 minute la ele,deci nu-i cine stie ce.Ii doar ca idee.

HoricutzWSR 03-10-05 16:03

incerc shi eu ceva :D

mtg 03-10-05 16:44

Astept sa vad,poate ai mai multa inspiratie

HoricutzWSR 03-10-05 20:22

1 Attachment(s)
nush de ce tre sa ai experientza in VT ca sa faci un logo...fac VT de doi ani shi n`a trebuit sa ma folosesc de cunoshtintze in domeniu :D



P.S: zicetzi shi voi cam ce`atzi vrea ...o idee ... orice


All times are GMT +2. The time now is 07:38.

- Copyright 2024 4Tuning