Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   hertz hx 300 noul model ce ziceti? (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/85299-hertz-hx-300-noul-model-ziceti.html)

icerw 23-07-08 00:17

hertz hx 300 noul model ce ziceti?
 
hertz hx 300 noul model am gasit pe aici la noi 210 euroi vreau sa iau 2 buc ce ziceti merita banu ? , daca da pe fata vreau sa pun 2 difuri de 16 cm maxim 150 w si 2 twetere ce statie imi recomandati pt difurile astea
detali complete aici http://www.hertzaudiovideo.com/Doc/pdf_hx300.pdf

icerw 24-07-08 21:29

Re: hertz hx 300 noul model ce ziceti?
 
mai fratilor aici se raspunde in functie de posturi??

AlexBanu 24-07-08 23:56

Re: hertz hx 300 noul model ce ziceti?
 
Nu am ascultat asa ceva insa daca e sa ne luam dupa specificatii dif sunt ok.
Pt astea ar merge un Helix SPXL 1000 competition daca e vb de sub-uri.
Eu insa as face o alta combinatie si la banii care ii dai pe 2 din astea as lua un sub Helix SPXL + amplif Helix SPXL 1000 competition. Cred ca ar fi mult mai eficient asa ceva am ascultat si suna f bine. Cred ca si acest model suna bine insa trebuie ascultat asa ca daca ai ocazia mai intai asculta si apoi ia-ti.

icerw 25-07-08 23:05

Re: hertz hx 300 noul model ce ziceti?
 
multumesc dar daca pun numa un sub pe spate imi ajunge o statie ca astia pe aici spun ca trebuie 2 statii oricum nush ce sa fac is in asteptare deocamdata miam luat kit pt fatza hertz hsk 125


All times are GMT +2. The time now is 16:48.

- Copyright 2026 4Tuning