![]() |
hertz hx 300 noul model ce ziceti?
hertz hx 300 noul model am gasit pe aici la noi 210 euroi vreau sa iau 2 buc ce ziceti merita banu ? , daca da pe fata vreau sa pun 2 difuri de 16 cm maxim 150 w si 2 twetere ce statie imi recomandati pt difurile astea
detali complete aici http://www.hertzaudiovideo.com/Doc/pdf_hx300.pdf |
Re: hertz hx 300 noul model ce ziceti?
mai fratilor aici se raspunde in functie de posturi??
|
Re: hertz hx 300 noul model ce ziceti?
Nu am ascultat asa ceva insa daca e sa ne luam dupa specificatii dif sunt ok.
Pt astea ar merge un Helix SPXL 1000 competition daca e vb de sub-uri. Eu insa as face o alta combinatie si la banii care ii dai pe 2 din astea as lua un sub Helix SPXL + amplif Helix SPXL 1000 competition. Cred ca ar fi mult mai eficient asa ceva am ascultat si suna f bine. Cred ca si acest model suna bine insa trebuie ascultat asa ca daca ai ocazia mai intai asculta si apoi ia-ti. |
Re: hertz hx 300 noul model ce ziceti?
multumesc dar daca pun numa un sub pe spate imi ajunge o statie ca astia pe aici spun ca trebuie 2 statii oricum nush ce sa fac is in asteptare deocamdata miam luat kit pt fatza hertz hsk 125
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:48. |
- Copyright 2026 4Tuning