Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   Renault 5 GTTurbo (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/8507-renault-5-gtturbo.html)

yknot 30-09-05 08:42

Renault 5 GTTurbo
 
2 Attachment(s)
1.4 turbo, 120cp stock, evacuare coupe(scurta si in lateral)
jenti 7x15 Ronal, gume 195/50/15, prize aer escort cossworth, etc

Zerofast 06-10-05 16:30

micut dar rau

yknot 12-10-05 09:41

intr-un tarziu mi-am montat blow off... of of :)

p3rv3r5ul 15-10-05 15:09

nu dai masina? :d

yknot 17-10-05 08:36

deocamdata nu o mai dau, clienti am deja pt ea cu toate ca nu au trecut 2000 de ani....
daca imi iese o combinatie o sa o dau, dar nu stiu nimic sigur

Piry 17-10-05 09:02

si eu am luat un renault 5 GTL is foarte multumit de masina ii superba, sa o stapanesti cu grija.

yknot 02-11-05 10:39

1 Attachment(s)
.. bord

Skma 03-11-05 08:51

Asta e bord de Renault 19 sau de ce?? de 21? sau de laguna?? :D

yknot 03-11-05 11:02

ceasurile sunt de la un R 21 T quadra

yknot 03-11-05 11:07

bordul este cel original de r5

tzorrro 25-08-06 18:55

Re: Renault 5 GTTurbo
 
o mica intrebare daca se poate... strang bani de ceva vreme pentru un renault 5, si sunt in dubii - imi place cum arata r5gtt ca exterior, de ce stie sa faca nu mai vorbim, dar as avea nevoie mai mult de o masinuta care sa consume putin (nu bag bani in ea sa o fac ca sa ma uit ce frumos arata in parcarea din fata blocului)... deci cu consumul cum stai?:D ca as opta mai mult pentru un diesel cu exterior de GTT

M Y U 25-08-06 19:41

Re: Renault 5 GTTurbo
 
Felicitari pentru munca depusa si nu in ultimul rand pentru cel mai alergator R5 de legale din zona estica a Romaniei.

Eugen_TL 25-08-06 19:45

Re: Renault 5 GTTurbo
 
frumusica masina... uofff ce nu face fratele JIJI o fapta buna sa dea un cec micutz la cei cu idei si masinutze adevarate dar care trebuie sa mai aiba grija si de familie si sa manance si tot:lol:

yknot 26-08-06 07:25

Re: Renault 5 GTTurbo
 
am si uitat de topicul asta, multzam de aprecieri, si doar ce am venit din concediu dupa un drum de vre-o 2500km(stiu ca sunt carcotasi care zic ca nu rezista la drumuri lungi), totusi masinile astea au o mare personalitate si tocmai atunci cand ti-e lumea mai draga iti face figuri. eu am avut o conducta de benzina infundata si nu mai puteam merge mai mult de 80km/h.... enervant rau... sa nu mai spun ca 80km/h luati mai greu ca trabantul.... dar s-a rezolvat in cele din urma.

yknot 26-08-06 07:30

Re: Renault 5 GTTurbo
 
3 Attachment(s)
si ceva poze din concediu


All times are GMT +2. The time now is 18:08.

- Copyright 2026 4Tuning