Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   ProTuning Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/85047-protuning-baia.html)

madutz2006 24-08-08 18:07

Re: lucrari ProTuning - Baia Mare
 
pt 206 ai facut ceva pana acum?

crazyfornova 28-08-08 18:23

Re: lucrari ProTuning - Baia Mare
 
salutam !pro tuning baia mare !! pt o nova se poate face un body-kit ca cele existente pt solenza ???adica putin modoficate ca sa se poata monta pe masina ...daca da supenti-mi ..... stiti cumva solenza aceea portocalie ..sau galbena ?? B 04 AAX - ca acea vreau un body -kyt :twisted::twisted:

protuning 28-08-08 22:31

Re: lucrari ProTuning - Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by crazyfornova (Post 1720294)
salutam !pro tuning baia mare !! pt o nova se poate face un body-kit ca cele existente pt solenza ???adica putin modoficate ca sa se poata monta pe masina ...daca da supenti-mi ..... stiti cumva solenza aceea portocalie ..sau galbena ?? B 04 AAX - ca acea vreau un body -kyt :twisted::twisted:

salut!sincer nu as vrea sa adaptez o bara existenta pt alt tip de masina .dar in cazul in care vrei sa faci un proiect mai amplu as fii deacord de a a creea un kit pt nova.eventual vb detalii pe id-ul: protunning2003
cu respect Robert

KillerINC 02-09-08 17:55

Re: lucrari ProTuning - Baia Mare
 
kituri solenza ?

apropo , tt-ul ala il mai faci ?

madutz2006 02-09-08 18:08

Re: lucrari ProTuning - Baia Mare
 
pt 206 ai facut ceva pana acum?

DaBotta 03-09-08 02:40

Re: lucrari ProTuning - Baia Mare
 
arata foarte bine loganul , is curios cum va iesii tt`ul :)

leonard 03-09-08 10:56

Re: lucrari ProTuning - Baia Mare
 
bafta la tunarit robert... imi place foarte mult cum lucrezi...cred ca e cel mai de calitate tuning in fibra de pe la noi...de abia astept sa vad noile proiecte cred ca o sa fie bomba ca si cele de pana acum.:)

no limits design 08-09-08 15:36

Re: lucrari ProTuning - Baia Mare
 
robert....macar o poza cu tt-u` sau cu o masina la care lucrezi vrem si noi.....ne cam tii asa in suspans

protuning 10-09-08 17:09

Re: lucrari ProTuning - Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by no limits design (Post 1739717)
robert....macar o poza cu tt-u` sau cu o masina la care lucrezi vrem si noi.....ne cam tii asa in suspans

cu tt-ul deocamdata stau pe loc pt ca lucrez pe atelier si pe alte comenzi din matrite existente.
printre altele m- am apucat de carbon am si turnat niste placi pt niste fete de usi si alte chestii ornamentale. m-am apucat sa pregatesc o capota de sierra ,voi incerca sa scot capota de carbon cat mai perfecta.voi revenii cu poze cu carbonul dupa ce termin sa le finisez.

no limits design 10-09-08 18:42

Re: lucrari ProTuning - Baia Mare
 
okay.... eu iti zic spor la treaba si astept sa vad rezultatele

crazyfornova 10-09-08 23:08

Re: lucrari ProTuning - Baia Mare
 
un spoiler cv... pt nova ? ? unu discret in genu acela pe care il are loganu incorporat in capota :-P:-P

prelude2.8 13-09-08 17:25

Re: lucrari ProTuning - Baia Mare
 
sal roby sunt emy milano sper ca ma mai sti... ptr mazda mea inca nu ai nici un gand??? sper sa ma ajuti si pe mine . sincer nu stiam ca ai plecat din pro street.. dar e ok si asa.... numa bine .. Spor la treaba

SV25MBN 14-09-08 11:37

Re: lucrari ProTuning - Baia Mare
 
Din Need for Speed Pro Street :)
Roby, daca nu ai mai lucrat la TT macar niste poze cu carbonul la care lucrezi te rugam frumos sa ne arati si noua, sa ne incanti :D

ggd_87 16-09-08 10:53

Re: lucrari ProTuning - Baia Mare
 
6 Attachment(s)
Masina e aproape gata (adica mai trebuie montate piesele pe ea), e vopsita de saptamana trecuta,da tot in service a stat ca e mai bine acolo! :lol: azi ma duc sa o iau.
am atasat pozele astea sa vedeti cum a iesit,da va zic un lucru: e foarte mare diferenta intre cum arata in poze si cum arata in realitate. sper sa se faca frumos afara sa ies cu Golfuletz la o sedinta foto. :lol:

Yackone 16-09-08 11:44

Re: lucrari ProTuning - Baia Mare
 
imi place mult ca este shaved;)


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2024 4Tuning