Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Bmw e39 520 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/85005-bmw-e39-520-a.html)

laurentiu_tim 20-07-08 15:05

Bmw e39 520
 
3 Attachment(s)
albastru metalizat,piele scaune electrice,dubluclimatronic,geamuri fatza electrice,oglinzi electrice,suspensie complet noua,discuri noi,placutze noi,bucse pivoti articulatii noi,mp3 6 boxe,am comandat ptr masina ink o pereche de faruri de model nou cu xenon deoarece acesta de pe ea au clemele rupte si o bara d emodel mai nou,in principiu ar trebui sa-mi soseasca si un volan de m si schimbator da nu epinde de mine ci de cel ce mi le aduce,daca mi le aduce le dau si pe alea,masina emrge excelent,consum 11%oras 7 % afara,pretul este de 6400 euro usor ngociabil si f urgent,masina este pe numele meu sunt proprietar :D

PH-04-WPD 21-07-08 00:53

Re: Bmw e39 520
 
un an de fabricatie si nr. de km?

bursuc_amg 21-07-08 01:45

Re: Bmw e39 520
 
inmatriculata RO?

laurentiu_tim 21-07-08 12:13

Re: Bmw e39 520
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by PH-04-WPD (Post 1655478)
un an de fabricatie si nr. de km?

1996 nr km 220.000

Quote:

Originally Posted by bursuc_amg (Post 1655572)
inmatriculata RO?

masina este inmatriculata in ro pe numele meu ;) o dau asa ca am nevoie urgent de bani ;)

baby_serby 21-07-08 15:20

Re: Bmw e39 520
 
hai facem o afacere pana la urma.. ?? https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/83660-schimb-vw-polo-1-4-2000-a.html

laurentiu_tim 21-07-08 18:56

Re: Bmw e39 520
 
ma gandesc ms de oferta ;)

laurentiu_tim 26-07-08 13:20

Re: Bmw e39 520
 
bun se poate inchide,vanduta


All times are GMT +2. The time now is 01:15.

- Copyright 2026 4Tuning