Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Zona comerciala Cluj- Bazar - Servicii - Talcioc (https://forum.4tuning.ro/203-zona-comerciala-cluj-bazar-servicii-talcioc.html)
-   -   Dog Tuning - Cluj-Napoca (https://forum.4tuning.ro/203-zona-comerciala-cluj-bazar-servicii-talcioc/8479-dog-tuning-cluj-napoca.html)

Dog_Tony 29-09-05 00:49

Dog Tuning - Cluj-Napoca
 
Cam peste vreo luna (sper) se va deschide o noua firma de tuning in cluj, care se vrea a fi cea mai profi. si mai ales cea mai accesibila ca preturi!!!
asa ca stati nu mai bagati atatia bani in masini mai aveti putintica rabdare :lol: Se va afla pe str. Maramuresului la 50 de metri de liceul tehnofrig.

ReLLaXX 29-09-05 01:14

Ce fel de tuning o sa stie sa faca firma asta profi si accesibila la preturi? :)

Piry 29-09-05 03:48

o aparea, dar numele topicului nu poate sa ramana \"Cea mai noua firma de tuning din Cluj!!!\" cum se numeste firma asta?

parerea mea ii ca era mai bine daca scriai cand stii ceva concret... nu \"peste o luna (sper)\"

da detalii oamenilor despre produsele care sunt importate si cele produse, de cine is facute ce (spoiler sau neoane sau stopuri sau hidraulice sau ce o sa fie)

ReLLaXX 29-09-05 03:57

Asa Piry...despre asta vorbesc si eu. :lol:

sandrei 29-09-05 10:22

chiar....eu nu stiu de ce vb inainte sa existe firma....mai bine punea si el numele...ca poate uitam...de anunt

Dog_Tony 29-09-05 23:24

Numele firmei va fi 'DOG TUNING'
Piesele vor fi importate din spania si germania, si vor fi dintr-o gama foarte variata: suspensii, jenti, filtre aer, frane, stopuri (lexus style, cu leduri etc), kituri spoilere, tatuaje dupa imaginatia fiecaruia, precum si multe altele. Nu cred ca pot insirui toata lista de piese, accesorii, preturi, producatori pentru ca sunt multe de tot.
Data deschiderii va fi cel tarziu pe 1 noiembrie.

sandrei 30-09-05 01:35

mnoh bun....daca tot ai deschis topic.....la cat imi aduci stopuri lexus pt nissan almera n16 din 2002....firma cea mai buna prducatoare pt astea este Ultra Auto Cosmetics din Anglia...deci de alea prefer...

Eagle_flyaway 30-09-05 23:20

Dog_tony tu vei fi singuru .... om din \"Dog Tuning\" ? :lol:

Si daca tot iei cereri, zi si mie niste preturi pt spoiler fata la Opel Vectra A evident insotzite de foto :wink: !!!

RA_2fast4u 01-10-05 17:01

Re: Dog Tuning - Cluj-Napoca
 
Quote:

Originally Posted by \"Dog_Tony\"
Se va afla pe str. Maramuresului la 50 de metri de liceul tehnofrig.

cool la cativa metrii de mine :D (ceva mai multi da noh=)) )

Detman 01-10-05 23:10

sa imi spune-ti cand s-a deschis ... ca sa trec pe la Radu ... si sa trec pe acolo ;) ...
in sfarsit nu e in partea cealalta a Clujului ... ;)
e langa mine 8)

tekno 02-10-05 01:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Dog_Tony\"
'
Piesele vor fi importate din spania si germania, si vor fi dintr-o gama foarte variata: suspensii, jenti, filtre aer, frane, stopuri (lexus style, cu leduri etc), kituri spoilere, tatuaje dupa imaginatia fiecaruia, precum si multe altele..

pentru impopotzonat masina gasesti si acuma piese... inafara de suspensii... piese de performanta, o sa aduci ceva?

Dog_Tony 02-10-05 23:11

tekno iti dau mare dreptate piese de impopotonat masina chiar se gasesc multe asa ca vreau sa aduc o gama cat mai larga de piese pt performanta si piese care se gasesc putin mai greu, de exemplu kituri pt deschiderea usilor gen 'lamborgini' sau capote din carbon.

CJ-01-WOB 04-10-05 20:28

lambo -doors .. si alte minuni ... ai nevoie de o gramada de bni sa ''iti deschizi'' un ''magazin de tuning'' daca ai banii tot respectul ....

CJ-01-WOB 04-10-05 20:29

apropo ? ce masina ai ? sau .. ce masina o sa faci demo carul?

ReLLaXX 05-10-05 01:26

Wow....\"lamborgini\".... Si Gheorge avea unu....


All times are GMT +2. The time now is 02:52.

- Copyright 2024 4Tuning