Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Stoboscoape ( Blituri ) (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/84763-vand-stoboscoape-blituri.html)

Bogdan_ozzy 17-07-08 23:31

Vand Stoboscoape ( Blituri )
 
1 Attachment(s)
Se pot utiliza pentru :


Masini
ATV
Scuter
Motor

Etc.

Continut : SET 2 x BLITURI MICI , CENTRALA DE REGLAJ , 3 culori (verde , rosu si albastru)Pret : 50 RON ( Pretul de vanzare este mai mic , decat la alti comercianti !! ) - Se poate regla viteza de aprindere a blituriilor .

Se pot trimite oriunde in tara , prin posta ( rambus , sau depundere bani pe cont - banca) , sau prin curier rapid .!

VaLeX 18-07-08 00:56

Re: Vand Stoboscoape ( Blituri )
 
sper sa mai ai si in august (considera`l un up de la mine)

poate poti face un filmulet cum se vad :)

Bogdan_ozzy 18-07-08 01:02

Re: Vand Stoboscoape ( Blituri )
 
Voi mai avea , voi mai avea . ;) Ai un PM .

Bogdan_ozzy 26-07-08 00:30

Re: Vand Stoboscoape ( Blituri )
 
VALABIL

quick_silver 26-07-08 02:17

Re: Vand Stoboscoape ( Blituri )
 
mias lua eu doar ca nu am unde sa le pun pe sr ditech :|

Bogdan_ozzy 26-07-08 13:59

Re: Vand Stoboscoape ( Blituri )
 
Eu am gasit loc , si tot pe sr di-tech le-am pus . O sa iti trimit poze / video .

DJ_23_AMG 30-07-08 12:50

Re: Vand Stoboscoape ( Blituri )
 
M-ar interesa si pe mine cum pot sa iau legatura cu tine?

Bogdan_ozzy 30-07-08 12:52

Re: Vand Stoboscoape ( Blituri )
 
bogdan_palan@yahoo.com


P.S. : Valex , cand esti pe Messenger da-mi un buzz , sa vorbim de comanda .

VaLeX 30-07-08 14:30

Re: Vand Stoboscoape ( Blituri )
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_ozzy (Post 1670173)
bogdan_palan@yahoo.com


P.S. : Valex , cand esti pe Messenger da-mi un buzz , sa vorbim de comanda .

ti'am dat ..lasa'mi offline de e ceva urgent :)

ps. comanda n-a ajuns inca :) ..inca astept

VaLeX 02-08-08 00:12

Re: Vand Stoboscoape ( Blituri )
 
bogdane ce s'ontamplat ca inca nu au ajuns stroboscoapele ... ???

Bogdan_ozzy 03-08-08 14:18

Re: Vand Stoboscoape ( Blituri )
 
1 Attachment(s)
VaLex sincer sa fac ceva pe Posta Romana , eu in fiecare zi de Martia trecuta inafara de azi , am trecut la Posta sa vad care e treaba , si imi spune ca au ajuns , si nu au fost ridicate .. bun .. mai astept... mai trec o data .. la fel .. . Azi primesc o scrisoare de la Posta precum ca isi cer scuze ,dar masina Postei a fost (citez) : "Invadata de infractori , cu vointa furtului , si prin urmare coletul/coletele trimise de mine au fost furate" . " Si acum eu nu pot sa recuperez nimic , am mers am dat declaratie , am dat seria stroboscoapelor de pe garantie , aveai 6 luni garantie la ele . Si posta si politia mi-a spus sa astept :| Am ramas masca . Si tu aveai in colet si 2 reviste :(( una era de 217 pagini ( Auto - moto - sport ) si inca una Speedup de unde puteai face comenzi de piese .. , de 587 de pagini :( era un bonus , pentru ca eu le aveam in dublura revistele:( .Imi pare foarte rau de cele intamplate .

Si pentru asta nu mai fac deloc comenzi .

Rog un Moderator - Supermoderator sa inchida thread-ul .

Multumesc de intelegere .

VaLeX 03-08-08 14:26

Re: Vand Stoboscoape ( Blituri )
 
imi pare rau pentru tine Bogdane :| ..foarte ciudata situatia insa asta`i Romania :(
poate colaboram , ca eu inca mai vreau stroboscoape , insa prin curier daca trimiti , cam peste o sapt ...astept sa`mi vina masina si niste bani si vreau sa investesc in ea :)

inca odata imi pare rau pentru cele intamplate , mai vorbim pe mess despre o alta comanda :) numai bine si sper sa'ti recuperezi macar jumatate din valoare


All times are GMT +2. The time now is 21:19.

- Copyright 2024 4Tuning