Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Raliu de amatori pe cartodrom!!! (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/8470-raliu-amatori-cartodrom.html)

lam 28-09-05 21:06

Raliu de amatori pe cartodrom!!!
 
Din ce am auzit este in data pe 8-9octombrie pe cartodromul din Cluj. Masinile participante (oltcit si dacie pregatite de curse) sunt cele ale organizatorilor. Pot participa cei care sunt amatori si au minim un an de cand au obtinut categoria B si cei care au dreptul de la medic ca nu sufera de boli ale inimi. Taxa de inscriere este de 1mil pt 2 zile de concurs. Mai multe detalii nu stiu, poate reusesc sa aflu de la voi!!!

Piry 28-09-05 21:12

so discutat despre asta in iarna da acuma aflu primele detalii concrete.

unde ai auzit?

vlad vino cu stirile 8)

lam 28-09-05 21:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Piry\"
so discutat despre asta in iarna da acuma aflu primele detalii concrete.

unde ai auzit?

vlad vino cu stirile 8)

am vazut la TV pe europa nova si am si sunat organizatorul si ceea ce v-am spus, am aflat de la respectivul organizator. Inscrierile incep de pe data de 30.09.2005 atunci cand o sa le vina fisele de inscrieri!!!
Pot sa va ofer numarul de tel: 0745976875

bobo32 28-09-05 21:36

scuzati, dar vorbim de acelasi cartodrom din gheorgheni pe care in afara de zona pentru carturi nu poti face nici macar 2 pasi (ca sa nu zic 2 metri cu masina) fara sa dai de niste cratere similare cu cele din al doilea razboi mondial?

lancerEvo 28-09-05 22:29

o sa fie o cursa cu masini date de organizator.. ii un olcit cu motor in spate si doua dacii cu rollbar alea alea... sa vina romani sa le dea span...si tin cat tzin.. ma gandesc ca putzi ca is cotetze si pe ce drum ii acolo ii clar ca le rup rotile

mai multe detalii maine

DACIA-Wrc 28-09-05 23:20

si eu si eu vreau mai vrea careva sa rupa masina pe gratis? :wink: :D :D :D :D

lancerEvo 29-09-05 00:01

pe masinile lor man!!!!

DACIA-Wrc 29-09-05 21:46

clar dooar nu pe avionul meu :))

tekno 30-09-05 00:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"lancerEvo\"
ii un olcit cu motor in spate si doua dacii cu rollbar alea alea...

oltcitu ala cu motor pe spate l-am vazut in zorilor... ii pe butuci deocamdata :)

Piry 30-09-05 09:56

soferoc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dog_Tony 02-10-05 23:35

am vazut si eu la tv, cica taxa de inscriere e vreo 2 milioane... pai cu banii aia imi cumpar oltcit nu tre' sa mi-l dea ei

lancerEvo 02-10-05 23:42

taxa ii un milion, si nu te obliga nimeni sa te dai, daca vrei cumparati un olcit si date cu el cat vrei, astea is regulile concursului, cine ii de acord cu ele si da banu se da cine nu sta pe margine!

Dog_Tony 02-10-05 23:45

si premii sunt ceva?

lancerEvo 02-10-05 23:55

sunt ceva premii interesante da inca nu stiu despre ce e vorba

Detman 03-10-05 16:29

mie nu imi place ... ca, tre sa ai 1 an de experienta... sa ai carnetu de 1 an :((
ca, in rest ... as vrea si eu :)


All times are GMT +2. The time now is 13:43.

- Copyright 2026 4Tuning