Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Opel (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel.html)
-   -   Gsi consum .. ? (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel/84477-gsi-consum.html)

VaLeX 15-07-08 21:56

Gsi consum .. ?
 
salut

cat poate sa consume un Gsi din 92 , 116 cai ?

oras ? exterior ? ..stie cineva ...isi da cineva cu parerea ?

dragos2900 20-07-08 17:08

Re: Gsi consum .. ?
 
7% afara - 10% oras , cam asa consuma o vectra cu motorul ala.....astra fiind mai usoara s-ar putea sa consume o idee mai putin

DRooPY 06-10-08 20:15

Re: Gsi consum .. ?
 
C@0NE pe astra F de maxim 980 kg.. nu sare de 6,5-7,5 % in afara si 9-10% oras asta intr-un regim de mers normal... si depinde si de cutia care o ai!


All times are GMT +2. The time now is 15:28.

- Copyright 2026 4Tuning