Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Au inceput inscrierile in NSL Romania (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/8429-inceput-inscrierile-nsl-romania.html)

F_L_R 27-09-05 08:26

Au inceput inscrierile in NSL Romania
 
[b]-Cam tarziu dar A INCEPUT!!!!!!!

Mustang 03-10-05 10:24

salut baieti ... sper sa ma primiti in clubul vostru cu aceeasi caldura pe care i-ati primit si pe ceilalti ...

multzam nsl_florica pentru k m-ai acceptat...
salut all :D

GolfuletzS 03-10-05 14:14

esti bine venit :D

Floppenstein 03-10-05 16:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
salut baieti ... sper sa ma primiti in clubul vostru cu aceeasi caldura pe care i-ati primit si pe ceilalti ...

multzam nsl_florica pentru k m-ai acceptat...
salut all :D

welcome to the club :wink:

F_L_R 03-10-05 23:55

-Acceptul de usergroups nu te face membru NSL-RO.
-Acceptul de usergroups poate fi dat ca simpatizant , onorific sau ca ai tu placerea de a purta usergroupul NSL.

NSL_Doru 04-10-05 02:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_Florica\"
-Acceptul de usergroups nu te face membru NSL-RO.
-Acceptul de usergroups poate fi dat ca simpatizant , onorific sau ca ai tu placerea de a purta usergroupul NSL.

Iti propun ca acceptul pentru usergroup sa nu il aiba decat membrii NSL Romania!

Mustang 04-10-05 12:59

bre...si ca simpatizant e bine :D, d-aia si am cerut la voi ;)

Floppenstein 04-10-05 14:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_Doru\"
Quote:

Originally Posted by \"NSL_Florica\"
-Acceptul de usergroups nu te face membru NSL-RO.
-Acceptul de usergroups poate fi dat ca simpatizant , onorific sau ca ai tu placerea de a purta usergroupul NSL.

Iti propun ca acceptul pentru usergroup sa nu il aiba decat membrii NSL Romania!

subscriu la ce zice doru...da ar fi mai bine sa fie facute 2 usergroup-uri...unul pt simatizanti si unul pt membri :roll:

aDytZa_1989 04-11-05 07:57

salut non speed limit. Ma cheama adrian si mi se spune aDytZa. as vrea sa intru si eu in clubul vostru sunt din bucuresti. am incercat in alta parte dar sunt departe de mine asa ca as dori sa intru la voi. nu cunosc pe nimeni insa am auzit de la un tovaras din alt club ca e super aici . ma primiti si pe mine ce ziceti id meu aste adytza_pytyc89 si mail-ul meu este adytza_pytyc89@yahoo.com. astept raspuns va rog

aDytZa_1989 04-11-05 08:27

chiar nu vb nimeni si cu mine va rog
as vrea sa aflu si eu niste detalii :D haideti va rog

ionutdrg 04-11-05 11:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aDytZa_1989\"
chiar nu vb nimeni si cu mine va rog
as vrea sa aflu si eu niste detalii :D haideti va rog

AICI gasesti toate detaliile si conditiile de inscriere in NSL-RO

HAL 04-11-05 20:46

sal florica?

daca am fost inscris in structura veche am inteles ca numai platesc taxa de inscriere dar cu cotizatia cum fac?
scuze daca pun intrebare stupida dar am ramas un pic in urma cu evenimentele :cry: :cry:

10x

F_L_R 05-11-05 00:54

-Te astept pe la garaj sa vorbim. trebuie sa completezi un nou formular.

alias_gsi 05-11-05 03:34

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"NSL_Florica\"
-Te astept pe la garaj sa vorbim. trebuie sa completezi un nou formular.

am vorbit eu cu aDytZa_1989 vreo 3 ore pe messenger
i-am explicat despre ce este vb ,mi-a explicat si el,nu i-am dat nici un raspuns deocamdata,i-am spus sa aibe rabdare sa il cunoastem mai bine sa stam de vorba si noi(membri fondatori),sa cadem de acord
are 17 ani,si pina implineste virsta de 18 ani si va detine permis auto cel putin categoria b poate fi membru simpatizant al NO SPEED LIMIT RO CLUB asta daca sunt de acord si ceilalti membri fondatori.

cu respect G_S_I

MEMBRU FONDATOR NO SPEED LIMIT ROMANIA CLUB

F_L_R 05-11-05 09:19

-Varsta si lipsa permisului de conducere i-l face pe tanarul sus mentionat sa mai aibe putina rabdare. Conditiile de inscriere sunt clare si nu se fac exceptii.
-Singura exceptie am mai spus este Golf Tuning care a facut parte si din vechia structura . Stiu am mai fost cati-va care nu au avut permis si varsta dar iata ca au intrat foarte repede in randul nostru.


All times are GMT +2. The time now is 12:44.

- Copyright 2024 4Tuning