![]() |
borla?
1 Attachment(s)
nu stiu daca a mai fost postata,
oricum are farmecul si utilitatea ei. |
1 Attachment(s)
daca-ti place FUN-ul........
|
au mai fost .. nu inteleg de ce nu le`ai pus la funny images ?!
|
nuuuuuuuuuuuuuu nu este borla fratelo sigur este exhaust de la greddy si ii da inca o suta de cai in plus ca stii tu daca ii mai pune si filtru ii mai da inca 50 de cai si ute ca deja s-au facut 150 de cai...ce iti mai trebuie este extrem tuning :wink:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
imaginile le-am vazut de multe ori, totusi... ce dracu a fost in capul aluia de a legat tevile alea de evacuare???????
|
a zis sa il duca pe mort pe ultimul drum intr-o masina semi-modificata :) sa fie si el fericit ca circula cu o masina tunata :lol:
|
sint masini diferite.
|
ai apucat sa spui asta inaintea mea :lol:
oricum ala cu fun a facut-o involuntar... |
| All times are GMT +2. The time now is 16:47. |
- Copyright 2026 4Tuning