Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   borla? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/8428-borla.html)

ariel 27-09-05 08:24

borla?
 
1 Attachment(s)
nu stiu daca a mai fost postata,
oricum are farmecul si utilitatea ei.

ariel 27-09-05 08:27

1 Attachment(s)
daca-ti place FUN-ul........

Psycho 27-09-05 09:34

au mai fost .. nu inteleg de ce nu le`ai pus la funny images ?!

orlando 27-09-05 11:18

nuuuuuuuuuuuuuu nu este borla fratelo sigur este exhaust de la greddy si ii da inca o suta de cai in plus ca stii tu daca ii mai pune si filtru ii mai da inca 50 de cai si ute ca deja s-au facut 150 de cai...ce iti mai trebuie este extrem tuning :wink:

ariel 27-09-05 11:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
au mai fost .. nu inteleg de ce nu le`ai pus la funny images ?!

gresala mea. :oops:

florin_cars 27-09-05 20:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"orlando\"
nuuuuuuuuuuuuuu nu este borla fratelo sigur este exhaust de la greddy si ii da inca o suta de cai in plus ca stii tu daca ii mai pune si filtru ii mai da inca 50 de cai si ute ca deja s-au facut 150 de cai...ce iti mai trebuie este extrem tuning :wink:

:lol: :lol: orlando, dar la 150CP nu-i mai trebe motor la masina aia, deja e enough pt multi :oops: :lol:

aleks 19-10-05 10:09

imaginile le-am vazut de multe ori, totusi... ce dracu a fost in capul aluia de a legat tevile alea de evacuare???????

Mustang 19-10-05 12:48

a zis sa il duca pe mort pe ultimul drum intr-o masina semi-modificata :) sa fie si el fericit ca circula cu o masina tunata :lol:

ariel 19-10-05 13:47

sint masini diferite.

aleks 19-10-05 14:34

ai apucat sa spui asta inaintea mea :lol:
oricum ala cu fun a facut-o involuntar...


All times are GMT +2. The time now is 16:47.

- Copyright 2026 4Tuning